Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy yamaha yz 250 vásárlása...

Egy yamaha yz 250 vásárlása elött állok, tipushibát, menyi üzemorát lehet elmenni vele meg vélemények?

Figyelt kérdés

2016. dec. 9. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Üdv!

Nincs Yamahám, Honda párti vagyok :)

Viszont ugye a YZ az 2t, ergo gyakrabban kell az alkatrészeket cserélni. Sportmotor.hu-n nézz körül, van fórum is, ott a tulajok szívesen segítenek! De szerintem 80-100üó. után tuti, hogy szétkell kapni az blokkot. Persze, hobbi használat mellett kilehet tolni ezt a határt, de nem érdemes, mivel később ráfizetheted a gatyádat. Amúgy Owner's Manual, Service Manual-okban minden levan szépen írva. Ezek a kézikönyvek Interneten is elérhetőek, persze angol nyelven általában.


Én inkább a vásárláshoz adnék tanácsot, ha nem bánod. Mindenképp vigyél egy szerelőt vagy egy olyan személyt, aki ért a motorokhoz, mivel elég sok "selejtes" krosszmotor van eladósorban. Persze, hogyha újonnan veszed a motort, akkor nyilván, ez egy felesleges tanács volt.


Sok sikert, egy másik krosszmotoros! :)

2016. dec. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2016. dec. 20. 17:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!