Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit jelenthet ez a hibakód?

Mit jelenthet ez a hibakód?

Figyelt kérdés

1.5 dci kliónál tudja valaki hogy mit jelenthet ez a hibakód?

Így van a papíron:

DF033 -Egr mágnesszelep áramkör,rövidzárlat +12V-hoz

-szakadt


A kiolvasós nemnagyon volt a helyzet magaslatán,hogy mit jelenthet ez...


Köszönöm!


2016. dec. 8. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt, h egr csere. Szakadás van az áramkörben. Aki ért hozzá, annak mond is vmit, nem a hibakiolvasó a hülye. Ő megmondta, mi a kotta!
2016. dec. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, itt többi hibát is hoz ugyanazon kód alatt.


[link]

2016. dec. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1#

Az első egr-nél is ezt csinálta,meg a csere után ennél is,ugyhogy nembiztos hogy magával a szeleppel van a gond.


Amúgy a "szakadt"szót nem kellett volna odaírnom,mert megtévesztő,mivel az összes nem fennálló hibához is odaírta a gépe!

Úgyhogy azt vegyük figyelmen kívül!


2#

Egr lessz biztos,vagy valamilyen hozzá kapcsolható működés,mert....

Mindegy,,hosszú lenne leírni...

2016. dec. 8. 20:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Hagy találjam ki: autocom vagy delphi műszer? A programban van egy félrefordítás: amikor a hibakód alatt azt írja, hogy "szakadt" az azt jelenti, hogy a hiba jelenleg nem áll fent. Persze, mert a vezérlő csak akkor fog "rájönni", hogy fennáll a hiba amikor majd jár a motor. Ettől függetlenül a rövidzárlat hiba jelenthet szakadást is. Ha EGR szelep ki lett cserélve akkor ki kell bogarászni a kábelkötegben hol a hiba, mert az bizony ott leledzik valahol.
2016. dec. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ha a kiolvasóműszerre gondolsz,az autócom szerintem,mert a papíron az van.

Énis arra gyanakszom nagyon,hogy a vezetékek között van a gebasz.

Lehet nem véletlen írta a zárlatot...


Köszi!

Ment a like:))

2016. dec. 9. 17:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!