Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dízel VW motorok?

Dízel VW motorok?

Figyelt kérdés

Hello!


Autóvásárlás előtt állok, a keret összesen 400 ezer Ft, ebből ki kell jönnie az autónak, kötelező dolgok cseréjének, átírásnak, biztosításnak, stb.


Mivel csak régi autók jöhetnek szóba mindenképp dízel VW-t szeretnék. Az indok egyszerű: ehhez tudok olcsón szerezni dolgokat. Mégis az volna a kérdésem mennyire megbízhatóak a TDI korszak előtt 75-80 lóerős TD motorok?


Malacorrú Passatokat, III-as Golfokat, Ventokat nézek, és még szóba jött a SEAT Toledo is. Mindegyiknél ez a 75-80 lóerős TD motor a leggyakoribb. Miket tudtok erről a motorról? Van olyan jó, mint a nála újabb 90 lóerős TDI-k?


Szó sincs arról, hogy húzni szeretném. Nekem az a lényeg, hogy menjen, és bárhova elvigyen.



2016. dec. 5. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyűjtsél még egy kicsit és vegyél B5 Passatot, AHU vagy AFN motorkóddal, nem fogod megbánni!
2016. dec. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

még gyűjtsél egy kicsit és vegyél inkább Audi 80 1.9 TDI-t, ez a motor van a golf3-ba is, de ez legalább nem rohad. Ellentétben azokkal amiket felsoroltál. 200000 -ből sok mindent nem lehet venni, főleg olyat ami nagyjából jó is.

Audik 3-400000 között mozognak, kb 70000 átírás + biztosítás

2016. dec. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Audi 80 jobban rohad mint a Golf? Ejha. Ez nekem új. Ugye nem ropira törtött Audi(k)ról van szó?!
2016. dec. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet kétértelműen fogalmaztam. Audi 80 b3, b4 nem rohad.
2016. dec. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én értettem
2016. dec. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!