Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Küldenétek 50cm3-s sport...

Küldenétek 50cm3-s sport motorokról képeket? ->

Figyelt kérdés
nem tudom eldönteni, hogy mit vegyek :S mert úgy tudom az 50cm3-s sportmotorok elég kicsik :S viszont a robogókból meg ugye van nagytestű, ami simán nem néz ki annyinak.Viszont sportmotort jobban szeretnék :S
2010. máj. 1. 11:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
olyan kép lenne jó, ami valamilyen környezetben van lefényképezve, hogy tudjam azért szemmértékre megnézni, hogy mekkora is
2010. máj. 1. 11:15
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát simán nagyobb mint egy nagytestű robogó.

Yamaha TZR50:

[link]


[link]

2010. máj. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
általában felismerhető egy ilyen a hatalmas karosszériáról a virsli kerekeiről és a köszörű hangjáról!
2010. máj. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elég drágák, akkorák mint a nagy társaik csak könnyebbek és a kerekeik keskenyebbek.
2010. máj. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

nemmondod, hogy ez 50cm3-s? :O



[link]

2010. máj. 1. 13:56
 6/11 A kérdező kommentje:
ezekszerint nem is kicsi. Vagy csak azért, mert a férfi mellette ül és nem áll? :D hát nemtudom.Talán elnézek egy motor üzletbe, aztán megnézem,h ogy mekkora is élőben és döntök, hogy várjak-e vele még egy évet, vagy vegyek egy 50-eset
2010. máj. 1. 13:57
 7/11 A kérdező kommentje:

[link]


akkor asszem már döntöttem is, hogy sportmotor kell :D

2010. máj. 1. 14:00
 8/11 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=0QMxO2lCrlI


de miért van rajta rendszám? egy 50-esen

2010. máj. 1. 14:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert abban az országban kell az 50-esre is rendszám. Ha jól tudom, a környező országokban csak Magyarországon nem kell rendszám.
2010. máj. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

,,ez 50 ccm-es?:O" - erre csak annyit, hogy vess egy pillantást a kipufogóra. :) el meg lehet, h kicsit drága mulatság lenne. ajánlanám neked az aprilia rs 50-est, ha már nagytestűt akarsz.

[link]

Azt megsúgom, h egy gilera runnerrel sokkal jobban járnál, bár sztem neked csak a látszat a lényeg. nekem 125ös runnerem van(sokadik motor), a 2006os évjárat. 50esként van számon tartva, tehát rendszám sem kell rá, bár már megjegyezték a rendőrök h ,,nagyon 50 köbcentis hangja van" :) nos, lehet h ha pasi lennék már megbüntettek vna. 6 mp alatt 100on van. [link]

2010. máj. 2. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!