Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nissan 100NX vélemények?

Nissan 100NX vélemények?

Figyelt kérdés
Első autonak?:) Vélemények? Eléggé megtetszett es viszonylag olcso is:)
2016. dec. 1. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:

A legujabb is 24 eves ezekbol. Elso autonak? Hat baratom, ha peniszhosszabbito kell, vedd csak meg, de remelem van tovabbi felmilliod, hogy labra allitsd es a legszuksegesebb javitasokat elvegeztesd rajta.


Garantalt hogy nem talalsz szerelot aki ehhez ert (megneztem hahu-n, osszesen 4 van elado, az orszagban lehet kb. 10), karosszeriaelemet eselye nincs hogy barhol, akar bontoban megszerezz. Egzotikus, meg 'szep' a maga modjan, de egy ilyen auto nem jozan dontes eredmenye...

2016. dec. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Annyira nem tűnik vészesnek, bár én is csak akkor venném ha van hozzá fölös fél millád. De nem csak ennél a típusnál, hanem az összesnél.


Alkatrészt ahogy látom találni hozzá, engem annyira nem fogott meg. Egy leharcolt Mercitől vagy BMWtől jobb. És kisebb a fogyasztása is.De láttam már takarékosabb és szebb, s jobb kocsit is ennél.

2016. dec. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Olyan autót nem veszünk, ami a használt autós oldalakon kb. fellelhetetlen. Ritka autó, rétegautó, annyira nem is néz ki jól (tehát nem fognak ráragadni a csajok), stb.


Akkor inkább már Mazda 323F, 140-nel több eladó van belőle hahu-n... :D És majdnem ugyanúgy néz ki.

2016. dec. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 323F-t vettem 1 éve,de így is ráköltöttem 1 milliót már,és még mindig van tennivaló.


Ha a kasztni rendben van,és nem költségmentes autót vársz,akkor jó választás.

Persze itt a gyakorin az emberek java része ördögtől valónak hiszi,ha egy használt autóra elmegy fél-1 millió egy év alatt.


Meg mi az hogy nem ért hozzá senki?Mi olyan dolog van a 100NX-ben,amihez hatalmas szaktudás és tapasztalat kell?

2016. dec. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi idős vagy és mióta van jogsid és mekkora tapasztalataid vannak az autókkal, de első kocsinak mindenképp valami kisautót kéne vegyél ami nem eszik sokat, nem nehéz és egyszerű a karbantartása. Suzuki Swift, Opel Astra, Volkswagen, Renault clio,stb.. van sok lehetőség.

Én egy ilyen típusba nem rohannék bele, csak akkor ha van szerelési tapasztalatod, nem elég a lelkesedés, mert az el tud tűnni már rögtön az első hiba észlelésekor.

2016. dec. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!