Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor kell majd szervízbe vinnem?

Mikor kell majd szervízbe vinnem?

Figyelt kérdés

Fiat Punto III

200-es; 1,2-es; 60 Le.

Alig két hete vettem 49 090 km-rel, most van benne 50 050 km.

Mikor kell majd kötelező szervízre vinnem, és a hozzá kapcsolódó dolgokra (olajcsere stb)

25/F


2010. ápr. 30. 23:21
 1/3 A kérdező kommentje:

Bocs, elírtam...

nem 200-es, hanem

2004-es!!

:)

2010. ápr. 30. 23:38
 2/3 anonim ***** válasza:
A szervízkönyvbe be van írva mikor volt az utolsó és mikor esedékes a következő.ha nincs szervízkönyv akkor minnél hamarabb olajcsere,vezérműszíjcsere,átvizsgálás a saját érdekedben.
2010. máj. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 omadjoe ***** válasza:

Fiatos vagyok. szoval.

olaj, pollen, légszürö csere 15-20e km-enként ajánlott.

vezérmüszij csere gépkönyv szerint 80e, de te cseréld 70e km-nél legkésöbb.

fékcsere könyv szerint 100e-120e km-nél (itt a tárcsákat is cserélik) ha városban használták, akkor inkább cseréld elöbb. de egyszerüen eldöntheted. az elsö keréknél a felninél nyulj be a tárcsához. a kezeddel simisd végig bentről-kifelé egyenes vonalba a tarcsát, ha hullámos, széle vállas, cseréld! ha a tárcsa vastag, akkor elég leszabályoztatni. a féknyeregbe bele nézel és szemre a fékbetétet kisebbnek találod, mint 7 mm. akkor inkább csere. olajbol pedig Selenia-t használj! semmi mást! tapasztalat. a generátor ékszijjat elég a vezérmúszijjal együtt cserélni. hirtelenjéböl ennyi...

2010. máj. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!