Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes-e szervízbe vinnem...

Érdemes-e szervízbe vinnem még az autómat?

Figyelt kérdés
Négy és fél éves Toyota Corollám van. 140 ezer kilométerrel. Kötelezően már nem szervizes úgy tudom, de érdemes oda vinnem, vagy inkább egy jó szerelőhöz, ami mellesleg olcsóbb is.?
2010. nov. 7. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább egy megbízható jó szerelő, mint a lehúzós, "olajcsere helyett rátöltjük a frisset", szakszervíz.
2010. nov. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem reklám, de én minden gyári garancia nélküli kocsimat a BOSCH szervizekbe hordtam. Rengeteg van belőlük az országban, minden autóhoz van gyári és utángyártott alkatrész, valamint ők maguk is gyártanak alkatrészeket amik nem egyszer jobbak, mint a gyári, sőt nem egyszer maga a gyár is a BOSCH-t használja beszállítónak.
2010. nov. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 lodarazs ***** válasza:
Bosch az elektronikában már rég nem azt a minőséget nyújtja, mint anno. Az egyik legmegbízhatatlanabb beszállító lett mára. Sokan szidják a francia és olasz autók elektronikáját, mert nem megbízhatóak. Ezekben szinte kizárólag Bosch elektronika van. Nemhiába a VW is a Magnet Marellit használja nagyrészt.
2010. nov. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én egyértelműen aztmondom, hogy egy megbízható magánszerelőhöz.

Csak egy vicces eset, audi forumról :)

hifi szart be, szervízben 3-4 óra szerelés után 6 an 8 felé beszéltek, de a bajról fogalmuk se volt.

Ezután hősünk elment egy autószerelőhöz aki épp nevolt otthon, csak az erdélyi származású lakatosa, akinek azért elmondta a hibajelenséget, aki erre kapásból kivégta mi a rossz, és adta is a cserealkatrészt(egyébként telitalálat volt, és müködött utánna rendesen ).

2010. nov. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért a BOSCH is olyat gyárt amilyet kérnek tőle az olaszok és a franciák.
2010. nov. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kiegészíteném annyival, hogy az enyémben pl. a BOSCH gyártotta az ESP-t. Illetve a vezérlőegységét. Semmi baja nem volt, soha!
2010. nov. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!