Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót vennétek a 2...

Melyik autót vennétek a 2 közül 1,5 millióért? Linkek lent.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2016. nov. 30. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyaltalan mire kell meg mennyi penzed van fentartani?Mert a ket auto eg es föld.....
2016. nov. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
aból be eljutni. autópályán bírja a 130as tempót. Semmi extra,általános használatra. De lehessen bele pakolni. a swift ebből a szempontból kuka....
2016. nov. 30. 17:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert az audi mivel tud többet pakolas szempontjabol....meg innentol kezdve eleve nem is ertem hogy miert 3ajtos audikat meg swiftet nezegetsz ha a pakolas a lenyeg .....
2016. nov. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Combit nem akarok tul nagy. Lattam mind a 2 kocsit eloben. Ha a hatso uleseket lehajtom az audiban igy is tobb hely van. A 3 ajtos jobban tetszik, meg nem is befolyasolna engem a pakolasban.
2016. nov. 30. 17:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Hmm, szerintem az Audit venném. Az a 4 év, amennyivel idősebb az A3-mas, az semmi, de azért jelentősen minőségibb autó. És attól, hogy négy karika van rajta, nehogy azt higyje valaki, hogy egy vagyont kell elkülöníts egy 1.6 benzines A3 fenntartására.
2016. nov. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha sok hely kell akkor vegyél egy számmal nagyobb autót ezeknél vagy ha még több abból akkor kombi kivitelt.

Egy kombi Astra optimálisabb lenne fenntartás szempontjából mint az Audi és jóval nagyobb benne a hely mint a Suzukiban.

2016. nov. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én eleve nem vennék 3 ajtós autót ha létezik belőle 5 ajtós változat is. Inkább suzikit de akkor automatát vagy A3-at de akkor 5 ajtósat.
2016. nov. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kettőközül nyilván a suzuki amit meg lehet venni ennyiért. Az az 1.6fsi nem e legjobb motor meg gyenge is meg "túl" olcsó is.
2016. nov. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha a kényelem és biztonság fontosabb szempont, mint az olcsó üzemeltetés, akkor AUDI, egyébként Suzuki.


Üzemeltetés kapcsán: az FSI motorok jobb szeretik a 98-as vagy legalább minőségi 95-ös benzint, tehát ha azt akarod, hogy simán fusson, akkor még a benzin is drágább lesz bele.

2016. dec. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!