Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Moto Guzzi nevada 750 49LE....

Moto Guzzi nevada 750 49LE. Lefojtható-e 48LE-re azaz az A2-es jogsi határa alá?

Figyelt kérdés
Édesapámé a motor de megörökőltem és nem szeretném eladni, viszont 1 LE-vel fölötte vagyok a megengedettnek így elméletileg nem vezethetném..Van lehetőség folytani a megengedett szint alá?

2016. nov. 29. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Borzalmas körülményes,rengeteg papirmunka,akárki nem csinálhat ilyet.ezt teljesen leggálisá tenni nagy költségekel jár!
2016. nov. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 2 kw-al vagyok fölötte. 2 éve motorozom. Nos nem mondom hogy nem parázok, de ha véletlen megállítanak akkor hátha elnézik azt a 2 kw-ot :D Viszont már tervezem letenni a különbségit. Te is tégy úgy, nem drága letenni egy különbözeti vizsgát. Olcsóbb, mint lefojtani, amit nagyon körülményes. Ha 60le lenne azt mondom az már sok. 1le-t 95%-ban elnéznek. De ne a 95%-ban higgy hanem egy különbözetiben :)
2016. nov. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, és ha megvan az A2 akkor mennyivel hamarabb tudom az A-s jogsit letenni?
2016. nov. 30. 16:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!