Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Moto Guzzi Nevada problémák?

Moto Guzzi Nevada problémák?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni használtan egy 750-es Nevadát. Mikre kell kifejezetten odafigyelni egy ilyen motorkerékpár vásárlása esetén, mik azok, amik az idő múlásával hajlamosak meghibásodásra?

2016. máj. 9. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem épp a megbízhatóbb márkák közé sorolható motor.
2016. máj. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pedig úgy tudtam, hogy az olasz motorkerékpárok megbízható járművek. Tudnál írni néhány konkrét problémát a Nevadával kapcsolatban?
2016. máj. 10. 16:39
 3/6 anonim ***** válasza:
AMire konkrétan nagyon sok a panasz az önindító és a pénzenpumpa, főleg utóbbi tényleg bármikor képes azt mondani, hogy most megállok.
2016. máj. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
benzinpumpa.... komolyan nem értem mi alapján javit néha a gép. :D
2016. máj. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 akos127 ***** válasza:

Moto Guzzi kereskedonek dolgozom Angliában, a Nevadán eggyikunk sem akar dolgozni, de eleve a Guzzin csak ha muszáj. A V7-esek kuplungja már az ujaknak is gyatra.

ne vedd meg, szerintem csak is Japánt, Hondák jók a Shadows

2016. máj. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Eddig én is a Japán motorkerékpárokat részesítettem előnyben, a Nevada csak a 35kW 750cc kombináció miatt fogott meg (A2 jogosítvány). Köszönöm szépen a válaszokat!
2016. máj. 11. 09:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!