Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen legyen az első autóm?

Milyen legyen az első autóm?

Figyelt kérdés
Először is tisztázzuk le,hogy max hárommilliót tudnék rá szánni.Nagyon pöpec autót szeretnék,amit még egy olyan tíz-tizenöt évig minimum tudok úgy használni,hogy nem kiröhögnek vele,sőt nem eltitkolt vágyam,hogy megnézzenek vele.Először Audi A8-at szerettem volna,de azt mondták hülye vagyok.A konkrét szempontok:hosszú távra tervezem,szóval valami időttálló,eléggé extrás legyen(Ez nálam minimum:légzsák,mondjuk,két darab,minimum két elektromos ablak,klíma,fordulatszámmérő,központi zár,körülbelül ennyi ami minimum kéne.)Valami nagyobb motor legyen benne,nagy tér legyen benne,jól legyen variálható a tere,aránylag könnyű legyen vezetni,ha nem is olcsón,de azért lehessen hozzá elég könnyen alkatrészt szerezni,a fogyasztás nem igazán számít,meg az se,hogy dízel vagy benzines.Azt szeretném,ha lenne benne valami különleges,vagy a felszereltségében vagy valahol.Legjobban az ezredforduló körüli leginkább német autók tetszenek,de bár milyen javaslatot meghallgatok.A válaszokat köszönöm.

2016. nov. 29. 00:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyet javaslok

[link]

2016. nov. 29. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1 jól beszél. Ilyen első autó igényeket csak egy gyerek vagy gyermek lelkű ember támaszt.

3M egyébként már elég sok ahhoz, hogy legyen egy hétköznapi strapa autód és egy hétvégi csapatós-mutatós is, már ha fenn tudsz tartani két autót.

Megvehetsz 3M-ért egy kvázi jó állapotú A8-ast, de készülj rá, hogy a 10 éves használat során (ha meg akarod tartani jó állapotát, akkor) rá kell költeni átlagosan évi egy milliót. Lesz rá keret?

2016. nov. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennyire unalmas a nulladik óra,hogy ráérsz ide írkalni?Inkabb a tananyagra figyelj telefon nyomkodas helyett....
2016. nov. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 veterán vas ***** válasza:

Szóval. ne kerüljön sokba, de ne is legyen átlag. Sokáig tartson, de ne legyen drága a fenntartása. Gyalog is jöjjön, meg nem is, hozzon ajándékot, meg nem is......

Ja, ez már a Mátyás és a bíró lánya című mese.


Úgy tűnik, neked nem való az autó, Te még a mesék világában élsz. ;)

2016. nov. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet én voltam anno a béna és félős, de első autónak szerintem felesleges nagy értékű autót venni. Előbb vegyél valamilyen kisebbet 6-800 ezerért amin megtanulsz vezetni normálisan és ha meghúzod, neadjisten töröd vagy hasonlók, akkor ne kelljen sokat rákölteni.
2016. nov. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!