Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » El akarom adni az autómat. A...

El akarom adni az autómat. A jelenlegi biztosítás hátralévő összegét kérvényezhetem, hogy más lakcímre, más nevére küldjék?

Figyelt kérdés
2016. nov. 27. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Miert tennenek azt neked kell egyenliteni a te biztositasodat es anelkul nem jelentheted ki ha hatralekod van ugyh eloszor egyenliteni utana a tobbi ill kijelentheted de veled fogja intezni a biztosito a hatralekot ...
2016. nov. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi értesz azon, hogy a "Jelenlegi biztosítás hátralévő összegét"?

Eladáskor a biztosítás megszűnik, az új tulajnak új biztosítást kell kötnie. Ha túlfizetésed volt, akkor azt csakis TE fogod visszakapni. A biztosító automatikusan küldi, neked semmi dolgod.

2016. nov. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy automatikusan küldi, ez a gondom, ugyanis jelenleg nem ott lakom, ahol be vagyok jelentve (külföldön), így azt szeretném, ha bátyám venné át a hátralévő összeget, aki belföldön van. Ezügyben a biztosítóhoz forduljak?
2016. dec. 11. 12:39
 4/5 anonim ***** válasza:
A postás simán odaadja a címen bejelentett rokonnak (sajnos).
2016. dec. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez a bajom, ugyanis éppen ezt szeretném elkerülni! :D
2016. dec. 11. 22:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!