Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 406 1.6 SR első autónak?

Peugeot 406 1.6 SR első autónak?

Figyelt kérdés
Vélemények az autóról?
2016. nov. 26. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Én Peugeot párti vagyok, úgyhogy mindenképpen ajánlanám a típust. Bár már több, mint 20 éve mutatták be, de azért ki

lehet fogni egy viszonylag fiatalabb, keveset futott példányt. Formailag még mindig elég divatos, dizájnos, modern szóval, és mivel francia, maximálisan kényelmes.

Kiválóan fekszi az utat, a 90 lovas benzines meg elég dinamikus is, akár pályára is (nem tudom, hol használnád,

város, országút stb.). Sokan előítéletesek a franciákkal szemben, de ez egy alaptalan, mondhatni ostoba sztereotípia, városi legenda, az ország több mint a fele német-fanatikus.

Pedig egy agyon dícsért s agyon is hajtott mondjuk 4-es Golf TDI többet tölt a szervízben, mint az utakon, a szerelők már előre dörzsölik a tenyerüket, ha feltűnik egy-egy bontószökevény nímetből, mert hát azt kell venni, mert csak a germán a menő, érted.

2017. febr. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem vagyok se Golf, se BMW bu-zi. Nekem alapból nagyon bejönnek a francia autók. Külsőleg külön stílust képeznek a többi autótól. Hallottam már jókat és rosszakat is, de pl. a fent említett autóról semmit sem hallottam eddid, ezért tettem fel kérdésem.
2017. febr. 28. 13:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!