Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma tankoltam, ismerős helyen,...

Ma tankoltam, ismerős helyen, és a dízel autómba benzint töltött a kutas . Blokkom nincs a kocsi kuka. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

2016. nov. 24. 18:03
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

meghaalok, tipikus magyar reakciók. a végén már kihozzátrok h ő a hibás, minek kapott/vett Land Rovert :)

de ez annyira jellemző ... istenem ....


na amúgy hát nézd, sokat nem tudsz tenni. ha a kutas nem ismeri el, csak ugye ezt nagyon gyorsan jegyzőkönyvezni kellene, én a rendőr hívását is megkockáztatnám, mert az életben sem fogod tudni bebizonyítani még azt se h egyáltalán ott voltál. a kamerafelvétel majd el fog tűnni szépen, a kutas meg majd tagad mindent. és ennyi.


szal amíg forró a nyom, addig üsd, gyorsan tegyél meg minden lehetséges intézkedést, mert el fogod veszteni !!!!!

(sajnos benzinkutaknál nem ritka ez a trükk, ugye szövetkeznek az autómentősökkel, akik folyamatosan ott lebzselnek, és visszacsurgatják a %-ot a kutasnak, nagyon pofátlanok, volt már ilyenből botrány az M1 melletti egyik kúton ....)

2018. szept. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 veterán vas ***** válasza:

Utolsó hozzászóló!

Jó ez a tipp, hogy addig üsse a vasat amíg meleg, de kissé késői a segítség.

Ugyanis majd 2 éves(!) a kérdés. ;)

2018. szept. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
tényleg, az anyját ... akkor főleg gyorsan menjen vissza, nem is értem
2018. szept. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 veterán vas ***** válasza:
:D
2018. szept. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!