Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma tankoltam, ismerős helyen,...

Ma tankoltam, ismerős helyen, és a dízel autómba benzint töltött a kutas . Blokkom nincs a kocsi kuka. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

2016. nov. 24. 18:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
22%
Kérdező a vérbeli rasszista ezzel a jöttment "igazimagyar" szöveggel. Ezek után még örülök is, hogy tropa a tragacsod.
2016. nov. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
18%
Nem vagyok irigy, éppen anyagiak miatt nekem is lehetne, csak nem kell.
2016. nov. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Kedves 11 es, feltettem a kérdést, és jött 3 olyan suttyó válasz, hogy az olvasók töröltették. De én vagyok a rasszista... 10 ből 2 válasz volt hasznos és normális, azoknak köszönöm!
2016. nov. 25. 12:00
 14/24 anonim ***** válasza:
58%

Valami olyasmi rémlik, hogy nem egyforma az átmérője a kutakon a pisztolynak, hogy ne lehessen tévedésből mást tankolni.

De javítsatok ki, ha rosszul tudom.

2016. nov. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
57%

"nem egyforma az átmérője a kutakon a pisztolynak"


Sajnos fordítva van,a diesel vastagabb,ergo a 95 pisztolyt nyugodtan bedughatod.Egyébként ezért soha,sehol nem engedem,hogy a kutas tankoljon.

2016. nov. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 veterán vas ***** válasza:

"..nem kértem blokkot..."

A kassza nem nyit addig amíg a gépbe nem ütnek be adatokat. Annyira haver a kutas, hogy zsebbe fizetsz, és neki sem kell elszámolni a kútfej állással?

Hol van ilyen benzinkút?

2016. nov. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
52%

"Annyira haver a kutas, hogy zsebbe fizetsz,"


Van ilyen. Nálunk egy pali mindig fix 5000-ért kért a Suzukijába.Soha nem szált ki,ablak lehúz,5 pengő ki(néha egy 100-as bv-val)és ment is.Kasszás kollégának bevisz,kasszán kiütve. Ennyi.

2016. nov. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem értesz azon, hogy nem kérte a blokkot? Otthagyta, ennyi...
2016. nov. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
33%

#9

ez hülyeség. én is úgy vettem meg az X5-ösömet h bizony meg kell gondolnom, mikor tankolok bele, és bizony nagyon kuporgatnom kellett gumicserére.


szal csak mert az ember vesz egy normális autót, hogy egyrészt ne legyen vele gondja, másrészt mondjuk imádja azt a konkrét típust, még nem kell feltételezni rögtön h fú de gazdag és neki minden mindegy (sőt ezek szerint neked az is belefér ha kuka a kocsi ...)

2016. dec. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Én ezért nem engedem, hogy más tankoljon helyettem!

Egyébként a kutasok is sza.háziak! Volt, hogy az egyik "rosszul" tankolt egy idősebb emberkének, aztán felajánlotta, hogy pénzért segít neki leszívni!

2018. szept. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!