Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyinek kell lennie egy (B...

Mennyinek kell lennie egy (B Vectra) benzinszivattyú (AC pumpa) emelőmagasságának?

Figyelt kérdés

Nem indul már az autóm egy ideje, többször is csinálta.Arra gondoltam, hogy talán a benzinszivattyúval lehet a gond.Kivettem a kocsiból az AC pumpát, műküdni működik(12V), de csak 60 cm magasságba emel. Szűrő nincs eldugulva.


Nekem ez kevésnek tűnik ahhoz képest, hogy egy Vízhűtéses PC-nek a szivattyúja 2-4 litert is képes emelni.



2016. nov. 17. 13:06
 1/2 A kérdező kommentje:
1.8 125 ló egyébként, megvan vagy 5 éve de sok gondom nem volt a kötelezőkön kivül a kocsival.
2016. nov. 17. 13:07
 2/2 anonim ***** válasza:
Az üzemanyagszivattyúnak nem az átemelőmagasságát szokás vizsgálni hanem, hogy működés közben illetve amikor lefojtod akkor hány bar nyomást produkál. Egy befecskendezős autónak produkálnia kell egy adott üzemi nyomást (4 bar körül, de típustól függ) különben vagy szegény keverékkel fog járni a motor vagy be sem indul már.
2016. nov. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!