Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok elsőnek?

Milyen autót ajánlanátok elsőnek?

Figyelt kérdés
A max. árat 300-350 körül gondoltam. Fontos hogy ne legyen őskövület. Legyen viszonylag megbízható, takarékos, olcsó fenttartású.
2016. nov. 16. 16:54
 1/7 Mosqu!to ***** válasza:

Te is tudod,ott legbelül magadban a választ: SWIFT!

Ennyiből nem nagyon fogsz mást találni! Esetleg egy Peugeot 106/Citroen Saxo 1.5D,de közel sem olyan megbízható és olcsón fenntartható,mint egy Suzuki!

2016. nov. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Francia nem kell. Nagyon rosszakat hallottam róluk. Francia autóval szereztem meg a jogsit is, azzal is nagyon sok probléma volt.. Suzuki eléggé esélyes (a családnak is van egy és szeretem is - '94 1.0 53LE), de kipróbálnék mást is csak nincs ötletem. :/ Köszi a hozzászólást, ment a zöld pacsi.
2016. nov. 16. 17:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedig a francia kisautók igen jók, olcsón fenntarthatóak. Ha ki akarsz mást próbálni, akkor vegyél egy VW Polót, vagy amit akarsz. Aztán legfeljebb rájössz, miért érdemes ennyiből inkább Suzukit venned.
2016. nov. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A jó francia kisautók kifejezés alatt melyik márkát/típust érted?
2016. nov. 16. 18:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Opel astra F is játszik szerintem
2016. nov. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mosqu!to ***** válasza:
Ha szereti,hogy csámcsog a rozsda,akkor mehet az F Astra! Ennyiért sajna nem igen lesz rozsdamentes példány!
2016. nov. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kérdező: a felsorolt 106/Saxo pl ilyen jó kis autó. Főleg az említett dízel motorral, de az 1.1, 1.4-es benzinesek is jók. A Clioval sem lesz sok bajod, vagy a Twingo is ilyen. Sőt, a Punto I. is elég jó, vagy a Panda. Jellemzően minél egyszerűbb egy szerkezet, annál olcsóbban tartható fenn. Tudod, ami nincs benne, az el sem romolhat.
2016. nov. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!