Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autó a jobb és megbízha...

Melyik autó a jobb és megbízhatóbb?

Figyelt kérdés
Opel Astra H 1.7 cdti vagy Ford Focus 1.6 tdci ? 1,5 milliós árig
2016. nov. 14. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
nagyjából amelyikből a jobb állapotút találod. A Focusból a DPF (koromszűrő) nélküli lenne a gazdaságosabb. Még azt érdemes megnézni, mindkettőnél van-e kéttömegű lendkerék. Mintha a Fordoknál nem mindegyikben lenne.
2016. nov. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jah, a Focus jobb autó amúgy.
2016. nov. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elméletileg az 1.7 CDTI egy jobb motor, de én a Focust ajánlom, 1.6 TDCI-vel. Apámnak az van, és nagyon szeretjük, én is megyek vele mikor tudok, annak ellenére, hogy van saját autó. Ez a 90 lovas verzió, ez azért jó, mert szimpla turbó van benne, sima lendkerék (nem kettőstömegű) és nincs benne részecskeszűrő. Ezek minden dízeleknek gyenge pontjai, különösen a TDCI-nek. Viszont a 90 ló ellenére meglepően jól megy, sokkal erősebbnek érződik. Futóműve király, szinte sínautó, kár hogy magasan van, és billeg egy kicsit, valamint az üléspozíció nem túl sportos. Váltó szintén nagyon jó, és nekem a kormányzás is nagyon tetszik, elég közvetlen.
2016. nov. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy 2011-es Ford Focus 1.6 TDCI kombim van, teljesen megvagyok elegedve vele, felszereltsegben, fogyasztasban es kenyelemben, nekunk tokeletes. De en amugy is ford parti vagyok.
2016. nov. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én az 1.6TDCI-t messziről elkerülném, így maradt az Astra :D
2016. nov. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
emmeg az Astrat, akkor most 1-1 :P :D
2016. nov. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!