Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vennék egy autót az ország...

Vennék egy autót az ország másik végéből, de gondban vagyok mert levan róla véve a rendszám 3 éve, nincs müszakija, biztositása. Hogy tudom elhozni 300 km-re?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 21:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

18:09! te igen be vagy vmiért zsongva, de lehet, h T. kérdező restaurálni szeretné az autót, és ahoz tényleg az a legegyszerűbb, ha jó alapút vesz, ami akár az ország túlfelén is lehet...Szerintem bérelj utánfutót, meg kérj kölcsön hozzá egy vonós kocsit...

Amennyiben restaurálsz sok szerencsét, kitartást, örömet, esténként az autó melletti sírást kívánok Neked!

U.I.:3 Pannonián vagyunk túl...

2010. ápr. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
A 20,35 -nek üzenem nem restaurálásra kell,egyébként a férjem is pannoniákkal foglalkozik.Van is neki olyan oldalkocsis amit "gyári"állapotba hozott,csodájára járnak.
2010. ápr. 29. 20:55
 13/18 anonim ***** válasza:
Akkor tegyük fel a kérdést az előttem szóló másokat leugató társunk kedvéért, hogy mi a célod ezzel az autóval??
2010. ápr. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
persze ez nem a kérdezőre vonatkozik, de ha már így tudom, hogy nem erre a célra kell, akkor fogadj el egy jó tanácsot és légyszíves ne vedd meg.
2010. ápr. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Hogy mi a célom,egyszerüen használni szeretném a mindennapokban.És a képek alapján ez egy szuper állapotu kocsi.
2010. ápr. 29. 21:14
 16/18 anonim ***** válasza:
Akkor a következőt kell tudnod. 3 éve áll az autó. ez csak árthatott neki lásd lengéscsillapító. A motorban volt fagyálló rendesen? csak mert azóta volt 3 tél is legalább:d. A legnagyobb baj a 3 átírás elmulasztása. Ha jól tudom az átírás elmulasztásának az egyik következménye, hogy kivonják a forgalomból és ha továbbra se írják át, akkor véglegesen kivonják és ha egyszer valaha is forgalomba akarod állítani olyan kemény vizsgán kell átmennie, hogy csak na! Egyébként sehogy sem éri meg, bármilyen szép is, bár ha belinkelnél egy képet, akkor többet tudnánk segíteni.
2010. ápr. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Te képek alapján kijelented egy egy 3 éve egy helyben rohadó autóról, hogy szuper állapotú?? hááát...ne haragudj, de kérdezz meg valakit aki ért hozzá ha nekünk nem hiszel, olaj, tömítések, fékek, forgó , terhelt futóműalkatrészek mind csak pusztulnak a 3 éves állás során


egy fotó, még egy lelakott autóbelsőről is tud szép állapotot "hazudni"

2010. ápr. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
pontosan ez az bár egy képet attól függetlenül megnéznék továbbra is a kocsiról. Egyébként a 3 átírás legalább 150.000 ft + nem is beszéltünk a műszaki helyreállításról. mekkora motor van benne? Sehogy sem éri meg egyébként ez az autót megvenni.
2010. ápr. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!