Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vennék egy autót az ország...

Vennék egy autót az ország másik végéből, de gondban vagyok mert levan róla véve a rendszám 3 éve, nincs müszakija, biztositása. Hogy tudom elhozni 300 km-re?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 21:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
útvonalengedéllyel vagy tréleren
2010. ápr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

csak tréler. lejárt műszakival és zöldkártyával csak rendszámos és útvonalengedéllyel rendelkező autót vezethetsz közúton és csakis akkor ha VAN érvényes köteleződ (ez ugye kizárt míg át nem írod, és addig biztosításod sem lesz stbstb). (bár ez már szerintem nincs így) jól ki van ez találva.


milyen autó??

2010. ápr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Audi 100,semmi más megoldás nincs?
2010. ápr. 28. 21:54
 4/18 anonim ***** válasza:

semmi.

vagy eljössz a kertek alatt, de hát ez kizárt..

2010. ápr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

tréler a tuti


egyébként tisztában vagy azzal, hogy mennyit kell költeni egy 3 éve egyhelyben rohadó autóra?? félre ne értsd, de nincs más megoldás?

2010. ápr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 omadjoe ***** válasza:
nincs véletlenül ismeretségi körödben egy ugyanilyen Audi? mert akkor lenne egy ötletem. én sokszor már megcsináltam, bevált. még a "csillagos" rendszámunál sem probléma. max. 1550 ft ugrik...
2010. ápr. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

tréler...esetleg próba rendszám ha olyan állapotban van

(tapasztalat,igaz nem mentünk vele keresztül az országon,de a városon egy nap többször is,rendőr is látott és semmi...egyébként egy avia-val aminek semmilyen papírja nem volt)

2010. ápr. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ne vedd meg!!! okok:

-messze van és ha elmész már nem lesz kedved üres kézzel visszajönni

-műszaki+rohadás+eredetvizsgálat+átírás kb 250.000Ft

-Szerelő nélkül meg ne vedd

-trélerre a gatyád is rámegy

-nem biztos h átmegy a műszakin

-új akksi kell bele

-kötelező viztosítás


Ezeket tapasztalatból tudom. Tegnap vettünk mi is egy kocsit. Nem könnyű elintézni a papírokat és az eredetvizsgát. tegnap és a mai nap ezzel ment el és még nincs meg csak a kötelező biztosítás és új akksi. Holnap eredetvizsga+távirányítós központizár beszerelése.

És 60.000Km van az autóban(szervizkönyves)

én így látom a dolgokat, meg amit elmondott nekem apa.

15/f

2010. ápr. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek.Ma voltam az okmányirodában ,rendszám alapján utána nézettem.Sajnos nem ez a legnagyobb baj ,már volt 3 tulaja és egyik sem iratta át.Ezelőtt 3 évvel rendőrök levették róla a rendszámot mert müszaki nélkül ment vele az akkori tulaj,azóta 3 x cserélt gazdát.Most mi legyen?Egxébként alkalmi vétel lenne,ha......
2010. ápr. 29. 18:34
 10/18 anonim ***** válasza:

18:09-es avgyok.

szerintem akkor se vedd meg, lehet hogy valami bűncselekményt is elkövettek vele. Nem éri meg megvenni, inkább vegyél olyat ami 2 tulajos és megismered az előéletét.

2010. ápr. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!