Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szoktál mezitláb vezetni?...

Szoktál mezitláb vezetni? Miért igen és miért ha nem?

Figyelt kérdés
Nemet kort írj! Köszi
2010. ápr. 28. 20:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

igen

ha strandra megyek akkor papucsban megyek csak.. és papucs csúszik--> leveszem.. de aki először próbálja, az számítson rá, h tökmás lesz, mint cipőben..


18/F

2010. ápr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

egyszer már kipróbáltam(teherautón)


16/f

2010. ápr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

30fokban mindíg papucsban vagyok és mezitláb vezetek. Papucsban nem vmi jó vezetni mert csúszik. tényleg teljesen más az érzés.


De ha belegondoltok akkor télen is szokatlan amikor az ember átvált bakancsra. Nem érzed annyira a pedálokat.

Mindent meg kell szokni.

2010. ápr. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A lábgombáim kimondottan örülnek mikor meglátják a gáz pedált !
2010. ápr. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Biztos jó illatos lehet akkor a kocsid, te kis utolsó mezítlábas. D
2010. ápr. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

igen, gyakran. szerintem jobb, mint cipőben, de ne kérdezd miért.

Amúgy így hamarabb elfárad a lábad, de akkor is jobb. Ha tehetem, mindig mezítláb vezetek!!!

34F ill. 30L

2010. ápr. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem van kinti és benti cipőm is!Ha valahol beülnék, akkor leveszem a kinti cipőm és ott hagyom, majd amikor visszatérek nem mindig találom meg és akkor mezitláb kell mennem...
2010. ápr. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Persze, hogy szoktam! Nyáron direkt egy puhább szőnyeg van a pedálok alatt. De nem minden kocsit jó cipő nélkül, ha pl erősen kell nyomni a pedálokat akkor kényelmetlen a talpnak.


23/F

2010. máj. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csak el ne kapjon a sün, mert a KRESZ szerint tilos mezítláb, avagy papucsban vezetni!
2010. máj. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Szerintem nagyon sok hölgynek van olyan cipője vagy papucsa amiben nem tud vezetni, amikor először ül be a kocsiba és próbálja akkor jönnek elő a gondok. Én is így jártam először ,azóta mindig leveszem ezeket a cipőket és mezítláb vezetek. Én csak lapos sarkúban szoktam vezetni bár a nem túl magassarkúban is tudok. Viszont a nagyon magas tűsarkúban nem bírok. Kíváncsi lennék hogy aki a volánhoz ül egy tűsarkú papucsba aminek van 9-10centis sarka -ilyen van nekem is- tud-e vezetni benne. Szerintem nem lehet,tuti hogy leveszi és mezítláb vezet, csak nem mondják meg. Én szeretek mezítláb vezetni, az sem érdekel ha ülnek mellettem ,néhány férfinek és nőnek is tetszett ez a praktika. Nézzétek meg Kustánczi Liát ő is levette a magassarkút és mezítláb vezetett (vezess.hu),pedig ő biztosan sokat van magassarkúban mégis könnyebb volt neki is. Vajon hány híres nő árulná el ,hogy ő is vezet mezítláb ,szerintem nem sok pedig ez nem ciki ,Lia vállalta . 27 L
2010. máj. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!