Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2002 Swift 1.3 16V fűtés...

2002 Swift 1.3 16V fűtés tisztítás menete?

Figyelt kérdés
Volt egy 92-es 1.3 8V swiftem amiben télen is meg lehetett gyulladni, olyan jó volt a fűtése. Most egy 1.3 16V van helyette, és elég gyengén fújja a meleg levegőt. Motor hamar eléri az üzemi hőfokot. A 16V maximális ventilátor állásban is csak úgy fúj mint a 8V 1-e fokozaton. A ventillátor kapcsoló jó, fokozatot vált, tehát ez kilőve. Mivel nincs pollenszűrű gyárilag a kocsiban, A tippen hogy a fűtő radiátor tele lehet falevéllel kosszal stb. Hogy lehet ezt takarítani?

2016. okt. 31. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Slaggal szokták megnyomatni. A homlokfalnál ahol bemegy a két cső lekötni, aztán egyikre rádugni a slagot és megnyitni a vízet. A másikon fog kijönni ugye, ha hoz ki koszt akkor sikeres lehet a művelet.

Ha nem akkor burkolatot levenni a fűtőradiátor körül és bemelegett motornál megfogni, hogy elég meleg-e (közel forró). Ha nem akkor kivenni tisztítás, vízkőtelenítés céljából de én ekkor inkább betennék egy újat helyette.

Nem tudom mennyire értesz hozzá, meg tudod-e csinálni ezt?

2016. okt. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem probléma, veterán motorkerékpár felújítással foglalkozom, szerintem egy kis autó szerelés sem kottyan meg :) Csak ha van lehetőség előbb kérdezek, utána bontok.
2016. okt. 31. 10:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor menni fog.
2016. okt. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!