Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » LPG kiszerelés költségei, menete?

LPG kiszerelés költségei, menete?

Figyelt kérdés

Jövőre lejár a tartályom és elgondolkoztam rajta hogy kivenném a gázszettet. Több okból is jobb lenne:

Benzinnel kissé jobban megy

Sűrűn kell gázt tölteni

A különbözet kb el is megy a szerelésre, tehát amit megtakarítanék.

Néha benzinnel is kell menni, hogy ne tegyen nagy kárt az LPG, úgy meg még kevesebb a különbözet.


Szerintetek mennyit kaphatnék egy Zavoli hengerenkénti rendszerért(tartály le fog járni mire eladnám)?



2016. okt. 8. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Kb 40 e ft egy kiszerelés.

Úgy éri meg ha megvan hosszabbítva az engedély.

2016. okt. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na végre valaki rájött, hogy sz*rt sem ér ez a LPG-s sztori. Amúgy ahogy az első írta.
2016. okt. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Annyit nem megyek hogy megérje, kb mint a dízeles sztori...

Tartálycsere el is vinné az az évi megtakarítást.

Most még kb. 20-30.000 plusszban vagyok így 1,5 év alatt

2016. okt. 8. 12:13
 4/4 A kérdező kommentje:

Beállították a gázos rendszert és mostmár úgy megy mint benzinnel+ kevesebbet is eszik a gázból, így mégis marad a gázszett!

Csak annyi volt a baj hogy pancser szerelőhöz vittem és el lett állítgatva minden. Nagyon kevés ember ért ténylegesen a gázos rendszerekhez sajnos, ezért van rossz hírneve.

A fogyasztásom a dízelekhez képest is alul marad, abból kb 5,5-6l a fogyasztás LPG 9,5-10l, de a gázt 160,9.-ért tankolom! :)

2016. dec. 3. 13:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!