Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek?

Milyen autót vegyek?

Figyelt kérdés
Milyen autőt vegyek max 1,2M forintért. Az olasz, francia kizárva. Japánon gondolkodom illetve Hyundai és Kia-n vagy még esetleg Ford.
2010. ápr. 27. 14:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mire kell. Nekünk Opel Astránk van, elégedettek vagyunk. :)
2010. ápr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Japánnal jól jársz!
2010. ápr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Focusok jó gépek, de én ennyiért mégis inkább BMV-t ajánlanék!

Ennyiért már kapsz egy király állapotú 525 tds-t vagy egy 520i-t.

évjáratba olyan '96-2000 ig kb ennyiért.

Javaslat:

Inkább vegyél meg egy idősebb gépet jó állapotban kevés kilóméterrel, mint egy leharcolt kocsit 500000-rel visszatekert km-órával.

2010. ápr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak, BMW-t vegyél legalább 6-800 ezer kilóméterrel, mindenképpen legyen rajta sportkipufogó, és legyen megültetve. Annál jobban szinte semmivel nem járhatsz, persze, ha költeni akarsz a megvett autóra. Én a helyedben valami japánt vennék, Hondát pl, az életben nem lesz vele bajod. Persze hallgathatsz a BMW-s kollegára is, de előrebocsátom, jó állapotú BMW-t nem fogsz kapni ennyi pénzért, maximum valami leharcolt öreg autót, amiben sok mindent kell cserélni, ami elsőre nem látszik, és az alkatrészek, BMW-ről lévén szó, igen drágák.
2010. ápr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

hátazért 1.2 milláért már faxa bömöst lehet kapni....

persze azt nem írta mire kell, mert ha városi bevásárlókocsinak, akkor tényleg nincs jobb a honda szuzuki, tolyota 3-asnál....

De ha azt akarod hogy az országúton ne egy fostalicskát lássanak akkor BMW!

---a BMW-s hsz----

2010. ápr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

BMW.


Ennyiért hogy ne lehetne jót kapni?


[link] ez is elég jó, nekem is ilyen van és 6-8 liter a vegyes fogyasztása, kényelmes és elég jól megy.


Az alkatrészek meg ugyanolyan árban vannak mint az ugyanilyen korú japánokhoz..

2010. ápr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

A KIA és Hyundai-t kizárnám. Ha lenne rá 2 millád, akkor azt mondanám ,hogy bátran vegyél KIA RIO-t, de 1.2 milláért még a régi típust kapod, ami azért még nagyon nem volt kiforrott, sőt nem is igazán sorolták autószámba.


Japán jó választás lehet (Honda Civic), de nagyon meg kell nézni őket, mert a régebbi Civic-ek gyakorta voltak fiatal suhancok "versenyautói", és ölték őket rendesen.


Olaszt én sem vennék, főleg ebben az árfekvésben.


Francia autót igen.. Nekem 8 éves Clio-m van, most vált esedékessé az eladása, mert nagyobb kell. 130.000-t futott, soha nem állt le alattam, pöccre indul, alig fogyaszt (5-6 liter) 1.4 98LE, és nagyon megy. Kisebb, elektromos hibái voltak, amik inkább csak idegesítőek.

Most esett át teljes szervizen, úgyhogy szerintem jó kis gépek. Thaliat azért kerüld... :)

Más francia kocsiról nem tudok nyilatkozni.

2010. ápr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nekem eddig egy nagyon öreg még japánban gyártott Toyotám volt (most 28 éves, eladtam és még most sincs vele semmi gond) ezért szeretnék japán autót, de iagzából ennyi pénzért én nem nagyon találok. A hyundai-ról és Kia-ról eddig csak jót hallotam.
2010. ápr. 27. 15:03
 9/25 anonim ***** válasza:
68%
Én mindenképp a japán autókat mondanám hogy vegyél.Nekem volt,Skodám,Audim,BMW-m,Fiatom,meg persze a keleti csodák.Most van egy Toyota Corollám.Eddig a Toyota a legmegbízhatóbb autóm.Franciát semmiképpen ne vegyél,mert az elektronikája egy hulladék,és a hibalehetőségei többszöröse egy normál autóénál.Olasz nem nagyon tartós,a német autó meg drága,és nem is ér annyit amennyiért árulják.Ha nem akarsz sokat szervízbe járni,és sok pénzt költeni alkatrészre,mindenképp Japán autót vegyél,és azon belül is ajánlani tudom a Toyotát.
2010. ápr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
öreg BMW-t minek venni?Tisztában vagytok vele,hogy mekkora benzintemetők?meg milyen drágák az alkatrészek?Nagyon jó buli,hogy 3ezer ft-os kipufogóval traktor hangja van és 3.ikban kifutja a 160-at-.-
2010. ápr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!