Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri szerintetek ezt megvennem?

Megéri szerintetek ezt megvennem?

Figyelt kérdés
Renault Cliou 1,6. 16V, benzin motor, Sport változat, 3 ajtós, 160 000 km, gyártási év 2001. A kocsi egyetlen hibája, hogy nem müködik az utas felöli elektromos ablakemelö. ÁR:480 000
2010. ápr. 27. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem venném meg. Egyrészt mert ismerem annyira a francia autókat hogy tudom mennyit érnek. Elektronikás sz.r az összes. Egyelőre az ablakemelő, majd a központizárral is gondod lesz, a végén meg elindulni sem fog az autó. De félre ne értsd, nem akarlak lebeszélni, de én magam sosem vennék francia autót, mert volt vele tapasztalatom, nem is egy.
2010. ápr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Már az első 5 szó elolvasása után sem venném meg....

francia gépet SOHA!

16 szelepest SOHA

ráadásul pont 1.6-ost SOHA Akkó má 2000 ccm-est sima 8 szeleppel, az nem kérdez legalább, ha a gázra lépsz.

A hiba semmiség, de elképzelhető hogy tekert km-órája van. Ha valóban ennyi lenne benne, jobban megkérnék az árát.

2010. ápr. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem ez gyanúsan olcsó...
2010. ápr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van. Ismerősömnek is hiába beszéltem, hogy ne vegyen rönót, aztán mégis clio-t vett, amit el is adott, 6 hónap múlva. Neki először a közontizár adta meg magát, aztán az immo, aztán az ablaktörlő kezdett el össze-vissza meni, aztán az ECU adta meg magát. A végén eladta, és vett helyette egy 0 kilóméteres autót (nem franciát, amivel azóta sincs baja).
2010. ápr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én már az első szó láttán is leírom: NEM
2010. ápr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, mért szidjátok a francia autókat, nekem nem volt velük semmi bajom. a 16 szelepes autókkal megint mi a probléma? (lásd suzuki swift gti 1.3, 16 szelepes!!!) nézd meg, majd menj vele 1-2 próbakört...
2010. ápr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

jóvan próbakör....de ki fogja tankolni????

Az, aki azt állítja, hogy a 16 szelepes gép kevesebbet fogyaszt HAZUDIK, vagy nem ért hozzá!

Menni jobban megy, tény és való, de többet is eszik abba biztos lehetsz!

Komprumisszumot kell kötni:

-vagy száguldasz, tuningolsz, és tankolsz sokat

-vagy békésen furikázol, és keveset tankolsz

Mérlegeld neked melyik az "álmod"....

2010. ápr. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
megvettem a kocsit, és eddig meg vagyok vele elégedve, gyorsulása szuper, fogyasztása 7,5 ami még kibírható. Köszi a válaszokat.
2010. máj. 25. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!