Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi megy gajra ebben az esetben?

Mi megy gajra ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Ha végsebesség közelébe gyorsít valaki egy manuális váltós autóval(160-180km/H) és aztán visszavált 2 es fokozatba, mi fog történni?

A váltó vagy a motor megy tönkre?

Vagy esetleg megúszható a dolog.

Nem szeretném kipróbálni de kíváncsi lennék hozzáértő emberek véleményére.



2016. okt. 28. 17:54
 1/6 Tomcatters ***** válasza:
Hát kétségesaz is,h egyáltalán be-e tudnád tenni 160-180 nal 2 be ... sztem kidobná üresbe ,ha sikerulne veletlwnul,akkor szetporgetned a motrot es a valtotis 1 pillanat alatt
2016. okt. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudod betenni. Ha mégis, akkor szétrobbanna a váltó, de az is lehet, hogy a motorban szétmenne valami, ha hirtelen rázúdítanád a nagy fordulatot. Az sincs kizárva, hogy egyből az árokban kötnél ki, a hatalmas motorfék hatás miatt.
2016. okt. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2016. okt. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tomcatters ***** válasza:
3# Pont ezt a videot akartam betenni,csak nem talaltam ,emlekeztem,h valamelyik oldal kb 1 hete kitette facebookra :D
2016. okt. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Annyi biztos, hogy én Skoda Roomster 2011-nél nem tudom olyan fokozatba tenni, hogy gond legyen. Véletlen majdnem rosszba raktam és nem tudtam, kivágta üresbe.
2016. okt. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De aranyos az a videó, még ki is villan a chek engine lámpa. :D Szegény elektronika, oh na, mi van, hé, mi történt a motorral, hol van? :D
2016. okt. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!