Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti melyiket választanátok...

Ti melyiket választanátok ebben az esetben (golf vagy swift)?

Figyelt kérdés
Első autónak swiftet terveztem, egy ezres motorral is elég lenne, van a családban és nincs vele gondom. De, volna lehetőségem egy 3 as golfra, ha értékesíteném 1-2 cuccom(tab,konzol). 3 as golf jobban tetszik, de nemtudom megéri e eladni ezeket a cuccokat érte, jobb e annyival a golf..
2016. júl. 18. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
Én biztos a Golfot választanám,nem égetném magam Suzukival :D Inkább járnék gyalog :D
2016. júl. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%
Golf! Egyrészt a suzukit sokan ócsárolják,másrészt papírautó,másrészta a golf sokkal minőségibb,megbízhatóbb! :)
2016. júl. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Hát ha a különbséget a cuccaid eladásával fedeznéd, akkor nem lehetsz túlzottan eleresztve. Magamnak én is egy Golfot vennék, de esetedben talán az igénytelensége és kis fogyasztása miatt, valamint azért, mert fillérekért kapni hozzá alkatrészt, mégis a Swift a jobb választás.
2016. júl. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%

Harmadiknak igaza van... bár ha van tabra meg konzolra, akkor gondolom lenne autóra is. Lehet érdemesebb lenne türelmesnek lenni, én is a Golfra szavazok a Swifttel szemben. A Swiftnek egy jó tulajdonsága van, hogy olcsó. De ennyi, egyébként egy 3-as golf se vészes.


Személyszerint én a benzines autókat kedvelem, de ha ez a 3-as golf egy adagolós 1.9 TDI, akkor fogyasztásban rögtön odaverted a Swiftet vele, és igénytelen motor az is. Csak egy tágasabb, mutatósabb, minőségibb, biztonságosabb autót kapsz cserébe.

2016. júl. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha Golf 3 akkor 1.9TDI 1Z motorral lenne érdemes,ha pedig a Swift,akkor 1.3-as 4 hengeres.


Egyébként meg egy kategória a kettő nagyjából.

2016. júl. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Én biztos a Golfot választanám,nem égetném magam Suzukival :D Inkább járnék gyalog :D"


Nálad súlyos értelmi gondok lehetnek.

2016. júl. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Tomcatters ***** válasza:
100%
Meg hogy a golf megbizhatóbb mint a suzuki hahaha ... no comment :)
2016. júl. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Méretre közel azonos a két autó. A golf talán kicsivel tágasabb autó mint a swift, de méreteiben csak kicsivel nagyobb a swiftél. Viszont egy ötajtós swift-ben is jól elfér négy 180 centis felnött.

Egy "fiatalabb" 1999-2003 közötti évjáratú 1,3-as jó állapotú viszonylag keveset futott swiftet jobb választásnak tartok mint egy 3-as golfot. Azért mert olcsón fenntartható, a kategóriájában egy megbízható egyszerű szerkezet, jól bírja a strapát és ha véletlen elromolna valami akkor nem drága hozzá az alkatrész és könnyen beszerezhető hozzá minden mert hatalmas az alkatrész választék hozzá mivel itt a gyár nálunk. Swiftből rengeteg van és könnyebb jót találni belőle.


A golf is jó autó tud lenni, de mérlegelni kell ugyanis a legfiatalabb 3-as golf is 1999-es évjáratú és futott pár kilométert már. Ezt a típust 93-tól 99-ig gyártották. Nagyobb mint a Swift és talán e miatt több benne az anyag is ettől egy picivel igényesebb hatást kelt de szerkezetileg mechanikailag, motorikusan egyáltalán nem tartom kiemelkedően megbízhatóbbnak a VW Golf3-at a swiftnél. Én Golf 3-ból csak benzinest vennék, és abból is a 90 lóerőst.


Szerintem azt vedd amelyik autó műszakilag jobb állapotban van. Mindkét típus mellet szól pró és kontra és mindkettőnek megvannak a maga jó tulajdonságai.

2016. júl. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

' Én biztos a Golfot választanám,nem égetném magam Suzukival :D Inkább járnék gyalog :D "


Lemerem fogadni, hogy neked még autód sincs..

Miért, nem visz el A-ból B-be??

Undorítónak tartom, ha ócsárolnak, és lenéznek egy megbízható autót. Nekem 5 év alatt annyi bajom volt a Swiftemmel, hogy aksit kellett benne cserélni. SOHA nem hagyott cserben, és azért nem mai darab, mert 19éves.


Töréstesztről meg annyit, hogy a szomszédasszony egy 98-as Suzuki Sedánnal 3x fordult át, mert egy kamion leszorította, és megpördült az árokba. Mindenki aki látta, azt hitte ott halt meg egyből. A vicc az, hogy horzsolásokkal szállt ki az autóból, semmi baja nem lett!


Én mint Suzukis, azt mondom, hogy nem fogsz mellé egy jó állapotú Swiftel, látod, a parasztok lenézik, de igazán megbízható kisautók ezek, elsőnek meg végképp. :)

Alacsony fogyasztású, alkatrészeket könnyedén és olcsón kapsz hozzá.

Sok sikert a vásárláshoz! :)

2016. júl. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Végülis nem a Suzukival van bajom de ettől függetlenül égnék vele járni mert megvan bélyegezve és sajnos nem véletlenül :D 10-ből 9 Suzukis nem tud normálisan vezetni,feltartja a forgalmat.Két sávos útnál jelzőlámpánál senki sem áll Suzukis mögé mert tudják hogy mire elindul a zöldnél addigra eljön Kantus napja :D Ritka az olyan Suzukis aki jól tud vezetni.Igaz általánosságban el lehet mondani a magyar emberekről hogy nem tudnak vezetni,de a Trabantosok,Suzukisok stb nem véletlenül vannak megbélyegezve előítéletekkel és konkrétan nem magával a kocsikkal van a baj hanem a vezetőjükkel
2016. júl. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!