Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes chiptuningot rakatni...

Érdemes chiptuningot rakatni egy E36-os BMW-be?

Figyelt kérdés
Van egy E36 318 tds BMW-m, 96-os évjáratú. Semmi gondom nincsen vele, viszont nagyon lomha a kicsike. Érdemes szoftveresen "feljavíttatni", az igény olyan 110-120 lóerő lenne? Eladásán is gondolkodtam, de nem találnék ilyen jó állapotút, mint ez, félreértés ne essék, nem váll veregetés, de sok a leharcolt példány.
2016. okt. 16. 15:01
 1/3 dirtboy ***** válasza:

MMC autóchip tuning szerint 115lóerőt ki tudnak belőle hozni.

[link]

2016. okt. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mosqu!to ***** válasza:

Hali!


Ha mindenképpen szeretnél bele chippet,akkor Én a Rigotech-et ajánlom! Több ismerősöm vitte már oda az autóját és jó véleményekkel vannak róluk! A weboldalán tudsz kérni egy árajánlatot,amiben leírják azt is,hogy mennyi plusz lóerőt és nyomatékot tudnak kihozni belőle! :)

2016. okt. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rigotech? Pont a napokban néztem a videóit, tényleg korrektnek tűnik. Nem akarok versenyautót belőle, de nem éppen a lendületéről ismert ez a 90 lovas monstrum, sajna városban megeszik 7.5-8 litert, pedig nem hajtom. Köszönöm a válaszokat!
2016. okt. 16. 16:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!