Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül kb. egy 10...

Mennyibe kerül kb. egy 10 éves suzuki swift 1. 0 GL fenntartása?

Figyelt kérdés
Fogyasztása? Súlyadó? Kötelező ha a tulajdonos friss vagy az üzemeltető 30 éves jogsival köti meg?
2010. ápr. 25. 22:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azért nem láttál 22 éves Magyar Suzukit, mert a gyár még nem is létezett akkor?


Egyébként a Japán Swiftekből van már olyasmi korú, és még megy!

2010. ápr. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Már megvan a kocsi:) Eddig megy, gyorsan indul. (kopkopkop)
2010. ápr. 28. 17:49
 13/15 anonim ***** válasza:
gratulálok,amint van rá pénzed vezérműszíj és olajcsere és akkor biztos lehetsz mikor volt cserélve,használd egészséggel!
2010. ápr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Én még soha nem vezettem suzukit, csak opelt. De én is akarok most venni egy suzuki swift 1.0-as autót, úgy hallottam olcsó a fenn tartása, keveset eszik, alkatrészek is olcsók hozzá. Jogsimat hamarosan megkapom és amint megvan a 400ezer veszek is egyet, bkvt ruhellem és arra, h első autó még elmenjek vele a suliba plusz meloba szerintem tökéletes. Ha vidékre megyék max nem autalyan hanem falvakon keresztül.
2012. jún. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Vedd meg! Dájháccsútól biztos jobb. Megbízhatóbb ez fix. Ereje pedig kevésnek tünik 53 le de kb olyan mint mondjuk egy 1200 kg os 1.4 es 75 lovas Octavia.

70-80 nál is visszateheted 3 ba 110 nél szabályoz 3 ba, tehát lehet vele haladni, csak gondolom a sok okos 70 nél 5 be akar előzni vele, akkor persze hogy nem megy.

2018. febr. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!