Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül kb. egy 10...

Mennyibe kerül kb. egy 10 éves suzuki swift 1. 0 GL fenntartása?

Figyelt kérdés
Fogyasztása? Súlyadó? Kötelező ha a tulajdonos friss vagy az üzemeltető 30 éves jogsival köti meg?
2010. ápr. 25. 22:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
fogyasztása, kb 6-6,5 liter körül van, normálisan vezetve. Baja szinte nem nagyon van, az alkatrész olcsó hozzá. A biztosításnál tulajdonos életkora, és a jogosítvány kora a mérvadó. Én javasolnám inkább az 1.3-as swiftet, fogyasztásban jobban jössz ki vele, nem kell szétforgatni, és jobban is megy.
2010. ápr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja elfelejtettem, 10 éves jogsival, első autóként a nevemen, nekem az 1.3-as swift Bonusz 1-ben 5700Ft/negyedév.
2010. ápr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%

6-6,5 liter? Mennyivel jársz vele? 160-al?

5 körül, sőt alatt eszik nekem. tempó: 90-100.

Ha jó a kocsi, nincs széthajtva 1000 év+1 nap!

Fenntartása kicsi, de az olajcserét illik pontosan betartani. Teljesítményadó olcsó, biztosítás minimális.

2010. ápr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
[link] kitudod számolni a biztosítást
2010. ápr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
17%
Megnézném én azt az 5-6 literes fogyasztást 100-on ! Mese habbal. Nem bánnád ha megenne az autód 10 litert-is mikor előzés közben szemből előjön egy kamion és nem reagál a kis Suzuki a padlóig nyomott gázpedálra sem. 1000ccm-ig csak hulladék autók vannak meg a porszívók...
2010. ápr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
kedves uccsó napi 100 km megyek 1.0 suzival 99 es évjárat a fogyasztás 90-110 közt 4,5-5,5. olajcserén kívűl nem költöttem a szervízre.Nem kell széttaposni mert fürge kis autó persze a saját kategóriájában,nem versenyre van kitalálva hanem,hogy gazdaságosan elvigyen A-B pontba és tegye azt mindig megbízhatóan.de van aki zsigerből utálja ezzel nem lehet mit kezdeni.
2010. ápr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó választás a kis suzuki.De én is az 1,3-ast ajánlanám.Az 1,0-es egy kicsit gyenge,és annak a motorja három hengeres,ami nem a legszerencsésebb.De senki ne gondolja,hogy rosszat akarok írni róla,ez is nagyon jó kis motor.Amiért az 1,3-ast ajánlom,az az,hogy nincs nagy különbség az ára között,és ez 4 hengeres,és erősebb,de még a fogyasztása sem több.Ha nincs sok pénzed autóra,és a fenntartására sem,akkor mindenképp egy jó állapotú Swiftet vegyél.Ettől biztos,hogy nincs jobb választás ebben az árkategóriában.Alkatrész meg egyáltalán nem kell hozzá,ha egy jó állapotút sikerül venned.De ha kell is,hegyekben áll a bontókban,és fillérekért adják.
2010. ápr. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Fogyasztás nyáron 6 télen lehet 8 liter is


A Kötelezőt számold ki, a súlyadó meg többnyire helyenként változó az önkormányzat szabja meg..



Suzuki helyett vegyél Daihatsu Charade-ot vagy Coure-t


Ugyanakkora motor, kicsit könnyebb is asszem, és kevesebbet is kajál, és megbízhatóbb strapabíróbb mint a Suzuki...

2010. ápr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nameg a Kasznijuk is tovább bírja a Daihatsuknak.


Én még nem láttam 22 éves Suzukit, de Daihatsut már igen..

2010. ápr. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

ma 01:51



Mi bajod a 3 hengeres motorral?


Tök jó konstrukció, és egy ilyen kasznihoz nem kell erő, ez Gazdaságos autó..


Mellesleg erősebb mint egy Szerb Yugo vagy Zastava és negyed annyit fogyaszt..


A Wagon R+ ok életveszélyesek a gyenge és magas kaszni meg az 1.3 mas motorjuk miatt ha olyan helyzetbe sodródsz.

2010. ápr. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!