Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez az autó miért csak ennyibe...

Ez az autó miért csak ennyibe kerül?

Figyelt kérdés

[link]


2007-es akkor miért kerül ilyen kevésbe ? Voltunk ott nem ezt az autót keressük de kiprobáltam és minden probléma nélkül megy is akkor miért csak ennyi ? 323F mazdákat nézek magamnak abból 6-700-ért is csak 2001-2 körülieket kap az ember .



2016. okt. 10. 18:41
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
egyedül a szervónak volt egy kis hangja meg a jobb első lengés csillapítója érdekesen fura de ezt leszámítva meg pár karcot horpadást stb tökre egyben van szóval nem értem hogy akkor miért .
2016. okt. 10. 18:43
 2/18 anonim ***** válasza:

Eleve olcsóbb márka mint a mazda és a km állás közelít a 300.000hez.

Ha tetszik akkor vedd meg. Lehet hogy úgy se rossz ha 1-2 hónap múlva 200-at költesz rá.

2016. okt. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Azért a közel 300.000 km nem kevés, nézd meg használtautón a 2007-es Lacettikben hány km van úgy általában és mennyibe kerülnek. 200.000 alatt van a km. 4 oldalt ad ki, az elsőn még kolbászolnak sok kilométeres autók, de aztán normalizálódik a helyzet a második oldaltól.


Tuti valami céges autó volt és kimentek vele a világból.

2016. okt. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Rengeteg rajta a kavicsfelverődés meg a hasonlók szóval látszik rajta hogy sokat pályáztak vele nagyon ! szerintetek így is lehet még érdemes vétel akár ? Csak mert azért a mazdákhoz képest amiket eddig néztem azért ez 6 évvel fiatalabb .. és vezetésileg és teljesen kényelmes volt csak aggódok hogy miért ilyen olcsó egyszerűen . Ilyen kis haveri kocsi lenni első autóm annyit nem is használnám csak néha már kéne egy autó hogyha valahova mennénk
2016. okt. 10. 18:56
 5/18 anonim ***** válasza:
Sok benne a méter. És persze ez önmagában nem kizáró ok, mert ha folyamatosan autópályán használták, akkor még jó is lehetne. De valószínűleg nem így van, és te is észrevetted, hogy a szervoja haldoklik, lengéscsillapítók is, stb. Előbb-utóbb biztosan rá kell költeni, kuplung, váltó, motorgenerál jöhet. Hipp-hopp, rákölthetsz 400-500 ezret a következő években, akkor pedig máris ott van az ára, mint ha vennél egy ugyanilyenből egy alig használtat 80 ezer km-rel. Nem hülyék az autókereskedők sem, ők biztosan átnézték, tisztában vannak az állapotával. Ha autókereskedő ad olcsón valamit, az elég gyanús. Szóval nem hiszem, hogy jótékonyságból kínálnák olcsón.
2016. okt. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Azon kívül egy Chevtolet-t, ami bevallottan diszkont márka volt (ráadásul meg is szűnt Európában) nem hasonlítanék össze egy Mazdával, ami azért egy igényesebb autó. Szóval mindennek megvan az ára. Ha fiatalabbat akarsz, nézz Kiát meg Hyundait. Én legalábbis ezekkel szemezek, bár most Toyotám van, de azok is drágák használtan is (szintén nem véletlenül).
2016. okt. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat erősen gondolkodni fogok hogy mi tévő legyek és köszönöm szépen még egyszer !
2016. okt. 10. 19:28
 8/18 A kérdező kommentje:
Az az egyetlen bajom az úgymond többet ráköltök de jobb minőségű hogy ott is iszonyú könnyen előjöhetnek hibák . Viszont abban az esetben már biztosan nem marad pénzem kijavítgatni . Autószerelővel voltam (ez túlzás Édesapámmal de neki van autó szerelői végzettsége bár nem nagyon használja de elméletbe ért hozzá legalább ) Ő mondta ezeket a hibákat is én csak néztem hogy jaj de szép :D Mert most megnézegettem a szervó olyan 30-35 környékén találok fogalmam sincs mi kell de akörül van vagy a pumpa vagy a szervo kormánymű is kicsivel drágább szerelő megnézi biztosan megmondja mi kell . lengéscsillapító 20 ezerért találtam újonnan akkor az már 50 olaj + összes szűrő cseréje mondjuk egy 20-as akkor az 70 még egy komplett vezérlés csere az olyan 65 ezer forint a teljes szett a bárdinál akkor az 140 mondjuk mindestül (tudom matematikailag nem de megközelítőleg) + 30 ezer forint munkadíj és akkor máris van 700 + 170 870-ből egy olyan autóm ami frissen elég komoly szervízen esett át ? Vagy nagyon nem így történik a dolog ? :D
2016. okt. 10. 19:42
 9/18 A kérdező kommentje:
És akkor ezeket az árakat a bárdinál néztem amit instantba bead 0 válogatásba szóval ennyiből ki kell jönnie
2016. okt. 10. 19:47
 10/18 anonim ***** válasza:

Felejtsd el azt a kacatot.

Nem véletlen kerül ugyanannyiba egy 9 éves Lacetti,mint egy 14 éves 323F.

Meg 700 ezerért patika előző szériás 323F-t kapni,ami még talán jobb is,hiába idősebb.


Ilyen Lacettit venni olyan mint okostelefonból noname kínait.

2016. okt. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!