Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gyanúsan alacsony autó ár, mi...

Gyanúsan alacsony autó ár, mi lehet a buktató?

Figyelt kérdés

Találtam egy pesti hirdetést,golf 7 1.4 tsi (122le,manuális váltó).

2014-es évjárat,21ezer km.

Az ilyen autók általában 4,5M körül vannak,ez pedig 2,2millió.

Lehet hogy külföldi okmányos de akkor is olcsó.

Kívülről sértetlen,belülről is teljesen jó.

Milyen buktatók lehetnek hogy ennyire olcsón adják?



2016. okt. 8. 16:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Motorikus gondok?

TSI motor amúgy sem volt a megbízhatóság mintaképe, a turbó nemhiszem,hogy 21 e km után mondta volna be a csődöt.

2016. okt. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Nehogy belinkeld, hogy meg tudjuk nézni esetleg mi is... áh, inkább rakassuk át a kérdést az ezotéria kategóriába, ott jobban megy a jóslás :D
2016. okt. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

John

tessék,azért nem linkeltem be mert marhára nem derül ki belőle semmi azon kívül amit már leírtam.

[link]


A tsi motorok 2011től már elég jók,vezettem ilyen autót 1.2-es verzióban,nekem nagyon bejön,nagyon jól megy,a nyomatéka nagyon hamar megérkezik és sokáig meg is van.

2016. okt. 8. 16:27
 4/16 anonim ***** válasza:
Annyira nem vagyok szakértője az ezen típusú autóknak, de több cikket olvastam arról, hogy az ilyn autók totálkárosak voltak, kicsi pénzből, anyag spórolással megjavították őket.
2016. okt. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"azért nem linkeltem be mert marhára nem derül ki belőle semmi"


De kiderül. Nézd meg a Golf leírását, összedobált szavak, fele angol fordítós ami tipikusan a pénzlehúzós csalásos hirdetésekre jellemző.


Ha megnézed az eladó többi hirdetését ( mármint a másikat) ott már elfogadhatóbb a magyar nyelv, de az ár forintra ugyanannyi - bár nem vágom az MTZk piaci értékét.


Szerintem a hirdető gyanús :)

2016. okt. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Az hogy törött volt-e az észre vehető azért nem?

Személyesen nézném meg.

Utalni persze semmit nem utalok neki.

Egyenlőre várom mit ír majd az e-mailre- ez valahogy túl szép lenne hogy igaz legyen.

2016. okt. 8. 16:49
 7/16 anonim ***** válasza:
Itt valami nem kerek. Biztosra veszem, ha felhívnád, hogy szeretnél vele találkozni, megnézni a gépjárművet nem menne bele. Az MTZ piaci értéke is legalább a kétszerese mint a hírdetetté, ennyi üzemórával szinte még bejáratós.
2016. okt. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Törött volt? Az autó egyáltalán létezik-e ebben a formában.


[link]


[link]

2016. okt. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Az a baj a Vw csoporttal,hogy az 5 literes V10 FSI-n kívül nincs értelmes motorjuk.


A kis 1.0-1.4 TDI és TSI kínálat az szánalmas,olyat alap hogy értelmes ember nem vesz.

Az 1.6-2.0 turbóbenzinek jók lehetnének,de annyira mégsem azok,de objektíven ez majd 15 év múlva derülne ki,de addigra ezek már sehol sem lesznek szerintem.

A 2 literes TDI-k szintén problémásak,a nagyobb V6-k meg már teljesen másik kategóriát képviselnek.


Amíg lehet kapni tisztességes szívóbenzint,addig azokat kell venni.

Ezek a mai európai motorok azért léteznek,hogy teljesíteni tudjanak elmebeteg normákat.

2016. okt. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Oké akkor ez a része tiszta hogy valószínű nem is létezik.

Térjünk át arra a részre hogy valami csoda folytán meg tekinthető a jármű bármilyen előre utalás nélkül,elmegyek megnézem,kipróbálom tetszik.

Nem utaltam előre semmit,minden akkor zajlik ott,készpénzben fizetnék.

Ekkor még milyen gondok lehetnek,mivel lehet még ott átverni a vevőt?

2016. okt. 8. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!