Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért kopog az autóm, ha...

Miért kopog az autóm, ha egyenesen megyek?

Figyelt kérdés
Pár napja kezdődött. Ha egyenesen áll a kormány, akkor hangos kopogás hallható, szerintem a kocsi eleje felől. Először azt hittem, hogy a kerék kophatott el/lyukadt ki, de nem, azoknak semmi bajuk, profilmélység is jó. Ha elforditom a kormányt, kb 5 fok is elég, akkor nem csinálja. Eléggé aggódom, de szerelőhöz csak hétfőn tudok menni, úgyhogy egyelőre kanyarogva megyek, hol a bal, hol a jobb oldalra húzódva... Viszont holnap lenne egy fontos utam, barátnőmet ki kellene vinni az állomásra.. (20 km) Bevállaljam vajon, vagy veszélyes, esetleg tönkreteheti a kocsit?
2010. ápr. 25. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem mennék ki vele még az állomásra se pedig 20 km nem sok. Ha nagyon fontos akkor kérj kölcsön egy kocsit.


Kopogni a féltengely szokott de úgy tudom hogy kanyarodáskor.

2010. ápr. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz, de lehet, hogy a futómű ment ki, vagy a lengéscsillapítóddal van gond, esetleg a közelmúltban nem mentél bele egy nagyobb gödörbe? Bekockulhatott, szálszakadásos lett a gumid, te észre sem veszed, de pont elég hogy kopogjon. Hallgasd meg, pontosan melyik oldalról ered a baj, hátha úgy többet tudok segíteni, de mindenképp vidd el szerelőhöz, mert ha hanyagolod, ez az egy dolog megöli a többit is.
2010. ápr. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
kopogni kopoghat a talpas is azt ugy tudod megnézni , hogy kéziféket kiengeded és először a jobb kereket rángatod meg magad fele ha kopogást hallasz akkor talpas lesz majd ugyanezt a bal kerékkel. de inkább kérj kölcsön egy autot ne szenvedjen szegény :D
2010. ápr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!