Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az hogy sétálás...

Miért van az hogy sétálás közben fokozatosan megyek egy irányba, miközben én úgyérzem, hogy egyenesen megyek?

Figyelt kérdés
Sokszor ha valakivel sétálok rámszól, hogy figyeljek már oda mert teljesen "rámásztam", kitoltam a járdáról, de én ezt észre se vettem:D Legutobb pl furcsálták, hogy miért megyek egyre közelebb mindig a falhoz. Én ezeket egyáltalán nem érzékelem, de sokszor akkorse ha rámszólnak. Milyen okai lehetnek ezeknek?
2010. ápr. 6. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Ferdehajlamú vagy


XD

2010. ápr. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Roppant vicces vagy, de nem hülyéskedésből kérdeztem.
2010. ápr. 6. 23:48
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem egyensúlyzavar. el kéne menned kivizsgálásra, hogy megbizonyosodj. lehet, a belső füleddel ( ugye ott az a folyadék, ami miatt van egyensúlyunk meg ilyesmi) van a baj. de volt olyan is, aki vérnyomásprobléma miatt ment ferdén.
2010. ápr. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És mindig egy irányba, vagy mindig a fal felé, legyen az bár jobbra vagy balra?
2010. ápr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan a fallal szemben, hanem fokozatosan kis szögben jobbra/ballra megyek.
2010. ápr. 8. 20:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!