Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy lehet megtanulni egyedül...

Hogy lehet megtanulni egyedül jól vezetni?

Figyelt kérdés

5 éve van jogsim, de autó hiányában nagyon keveset vezettem. Most vettem egy autót, és szeretnék minél hamarabb minél jobban vezetni, közlekedni.


Hogy lehet megtanulni jól vezetni? Sok gyakorlás és kész vagy vannak erre praktikák?


2016. okt. 2. 10:45
 1/6 Beviz Elek ***** válasza:
Egyedül nem fogsz megtanulni jól vezetni, de arra elég hogy elközlekedj A-ból B-be.
2016. okt. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Engem inkább idegesít, ha valaki mellettem ül és beleszólogat mindenbe. Nem jól engeded fel a kuplungot, váltani kellett volna már...

Ha ilyesmit rosszul csinálok, érzem, azon vagyok idővel javuljon a kivitelezésem, de hátráltat ha valaki ossza az igéket mellettem.


Kérdésre válaszolva, egyedül is meg lehet tanulni vezetni. Parkolás, váltás, kuplungkezelés... mind-mind egy kihaltabb helyen gondtalanul gyakorolható.


Én is tervezem, hogy majd elmegyek így gyakorolni csak egyetem miatt most nem sok időm van.

2016. okt. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
SZerintem csak egyedül lehet megtanulni. Csak sok idő kell hozzá. Meg hogy mindenféle környezetben vezess, autópályán, belvárosban, szerpentinen, földúton, sárban, esőben, hóban, ködben.
2016. okt. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kezdetnek ,ne a legneccesebb helyeken menj.

Kis külvárosi utcák,városi utcák ahol nincs nonstop dugó,tehát egyszerű hely.

Parkolásokat gyakorold.

Lényegében : gyakorold,gyakorold,gyakorold.

Amikor csinálod a jogsit,akkor se tanulsz meg vezetni,az egy nagyon kis alapot ad,hogy el tudd kezdeni!

2016. okt. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hűűű, azt hittem, hogy majd jönnek a "Ha nem tudsz vezetni, ne menj forgalomba" típusú beszólások :)


Nagyon köszönöm, hogy segítettetek, megy a zöld kéz mindenkinek :)

2016. okt. 2. 12:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Azokat a tanácsokat kell visszaidézni, amelyeket egykoron az oktatód adott. Az oktató csak az alapokat tudja megtanítani, ahhoz adott segítséget, pl a parkolásoknál mire kell figyelni, mikor kell a kormányt tekerni - azok a tanácsok kussanak az eszedbe ott, akkor, amikor szükségesek
2016. okt. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!