Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mondanatok ötleteket Simson...

Mondanatok ötleteket Simson s51 tuningolasahoz?

Figyelt kérdés
Olyat ami hatásos,nem csökkenti eltkorat,nem zabálja meg a gatyám es nem horror aron van! Koszonom

2016. okt. 1. 23:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Tarkóig felhúzott ülés vas! Egy gyári s51 B tehát nem az N ami fojtott a gyárinál nincs jobb. Mikkor megvettem az enyémet lassan 10 éve egy rakás kaka volt. Nagyon sok pénzbe került mire tirisztorosra megcsináltam indexeket megcsináltam aztán beszart mind. Mert tájvani fos alkatrészek voltak. Utána hogy a legegyszerűbben kell össze rakni és német alkatrészekből. Ha veszel egy simsont nyugodtan rá költhetsz egy 100-ast mire jó lesz mert majdnem mind már össze van tákolva. És utána nem szenvedés lesz hanem motorozás.
2016. okt. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb tuning ha veszel egy nagyobb és erősebb motort,de tényleg.Fillérekből semmit nem tudsz kezdeni,egy komolyabb átalakítás többe fog kerülni mit amennyit ér a motor,és sajnos többet fog enni,és rövidül az élettartama.
2016. okt. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!