Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális, hogy rettegek az...

Normális, hogy rettegek az autóban, ha más is van velem?

Figyelt kérdés

Relatíve friss a jogsim. Egyedül tök jól elvagyok, megyek tempósan, nem stresszelek különösebben, szépen elmászkálok.

iszont ha valaki beül mellém utasként, vagy én ülök be valakihez utasként, akkor halálfélelmem van (utasként csak azóta, hogy elkezdtem vezetni, előtte soha nem féltem senki mellett), minden vágyam, hogy álljunk már meg, de legalábbis 30-nál gyorsabban ne menjünk...

Ez mitől lehet? Mit csinálhatnék ellene?


2016. szept. 30. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Hehe, ismeros. En is utalok massal menni es ha velem vannak. Gyorsan sportosan vezetek, de amikor mellettem ul valaki csak azt latom hogy elore hatra dulongel az ulesben es akk visszaveszem a tempot amit nem szeretek :D Csak legyel higgadt, hatarozott es vezess szepen. Mast nem tudsz :D
2016. szept. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Némelyünknél ez előfordul, mondhatni természetes..


Én is így éreztem, ma már röhögök az egészen..igaz, pár év eltelt, de elmúlt az érzés.


Rutin, sok városi vezetés, és lehetőleg közeli ismerős, barát...akik mellett nem valószínű, hogy félsz...lassan elmúlik...


én például nem tudok normálisan buszon utazni, egy idő múlva hányingerem lesz...tegnap is a buszvezető kinyitotta az ajtót, mert lehánytam volna..tovább ment, én meg ott okádtam az út szélén..

nos ez nem múlik..

2016. szept. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Friss jogsival ez természetes az esetek 80-90 százalékában. A rutin hiánya okozza. Ha sokat vezetsz, elmúlik. Minél többet, annál hamarabb. És inkább óvatosabban, mint sportosan. Ne akarj Schumacher lenni. Később sem előnyös, de kezdőként kimondottan hátrányos.

Addig is, míg megszerzed a rutint sima aszfaltot, és balesetmentes közlekedést!

2016. szept. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem úgy értettem, hogy száguldozok, hanem úgy, hogy nem megyek 60-nal a 90-es táblánál, stb. :D

Amúgy köszi, kicsit megnyugtattatok :)

2016. szept. 30. 11:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!