Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda nsr 125 karburátor...

Bakos Péter123 kérdése:

Honda nsr 125 karburátor alján van egy kiengedő nyilas amin lassan csöpög a benzin. Ugy nez ki mintha valami cso csatlakozna ra . Az erdekelne engem h annak a leemgedo nyilasnak mi a funkciója. Mi lehet?

Figyelt kérdés
A működést semnnyiben sem befolyasolja csak azavar a benzincsopoges es nem tudom mi az es az internenet nem talalok egy robbantott abrat sem ahol leirjak a jonda nsr porlasztó részeit.
2016. szept. 29. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a motort, de ez nekem túlfolyónak hangzik, mint sem leeresztőnek.


Nem, nem normális, hogy csepeg a benzin. Vidd el szerelőhöz.

2016. szept. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Leeresztő szokott lenni a japán karbikon, egyszerűen azért hogy ha hosszabb ideig tároljuk a motort, akkor le lehessen engedni a benzint, az ne "pimpósodjon" bele a karbiba, de szétszedés (tisztításhoz) előtt is jól jön hogy le lehet engedni, mert nem lötyögtetjük szanaszét a benzint, de ez csak másodlagos előny.
2016. szept. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyébként azért csöpöghet mert az elzáró elem (csavar) alát szorult valami kosz, vagy csak simán nincs meghúzva.
2016. szept. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!