Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Babetta 210 benzin probléma!...

Babetta 210 benzin probléma! Szerintetek mi lehet a gond? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan problémám lenne, hogy a motor hol kap rendesen benzin, hol nem. Mentem vele és hirtelen lehörögött, aztán be se indult. Az eset után leszedtem a karburátort, megnéztem, hogy a fúvókákkal van-e gond, de teljesen tiszták voltak. Visszaszereltem a karbit, ezután leszedtem a benzincsapot, viszont az is teljesen tiszta volt, hozzáteszem vadiúj. A tisztításos ellenőrzés után egy napig tökéletesen ment és utána megint elkezdte ugyanezt csinálni. Amikor hörög vagy nem indul be, akkor benzincső levegőbuborékos, viszont amikor rendesen kapja, akkor semmi levegő nincs a csőbe.

2016. aug. 18. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Csap és a karbi közé egy szűrő az nem árz. Nézd meg hogy a tank szellőzője a kupakon megfelelő e. Amikor összerakod a karbit, az üzemanyag csatlakozóján fújjál be, hogy nem e zárja el az úszó a tűszelepet. Buborék még akkor kerülhet a csőbe, ha a csap a tankban nem lepi el üzemanyag.
2016. aug. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Holnap mindenképp leellenőrzöm ezeket.
2016. aug. 18. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!