Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen első autót érdemes...

Milyen első autót érdemes venni, lehetőleg minnél olcsóbban, jó fogyasztással?

Figyelt kérdés
Gondoltam Ladára, olcsó hozzá minden, én is meg tudnám javítani, viszont sokat fogyaszt...
2010. ápr. 24. 11:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Trabi, Wartburg (2 vagy 4 ütem ameliyket akarod)


vagy: Daihatsu Charade (halhatatlan és alig eszik)

vagy: régi Fiat Panda (halhatatlan és alig eszik)

2010. ápr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
citroen ax 4 liter fogyasztás,vagy saxo 1.5 diesel
2010. ápr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp Suzukit vegyél.Mindegyik válasz igaz amit írtak,de ezek már öreg autók.Főleg egy idős dízelt megvenni,kész ráfizetés.Többet fog a szervízben állni,mint amennyit mész vele.Idősebb autókban csak benzinest.Ezek közül is azért Suzukit,mert ezekhez tényleg fillérekbe kerül az alkatrész,és hegyekben áll a bontókban.A meghibásodási arány pedig töredéke a többi említett autóhoz képest,a fogyasztásról nem is beszélve.Nagyon jól fogyaszt.A keleti autókat eggyálltalán nem ajánlom,mert szintén sok a gond vele.Egy ladát,vagy vartburgot 100000km után fel kell újítani.Egy suzuki elmegy több százezret is.Persze nem egy luxus autó.Mindezt tapasztalatból írom.Szinte mindegyik típusom volt régebben.Egy előnye volt ezeknek,megtanultam autót szerelnií44 :)
2010. ápr. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Az előttem kettővel(?)szólónak totálisan igaza van: Fiat Panda- 30ezerért vettem, megy, mint a Doxa óra... :-))
2010. ápr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!