Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50cm3-s segédmotornál legyen...

50cm3-s segédmotornál legyen az bármilyen,50km/h a megengedett sebesség nem?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 10:05
 1/10 anonim ***** válasza:
nem. sajnos CSAK 40.. elég nevetséges, az én endurom 3.ban már 43at megy és hol van akkor még a 6. :)
2010. ápr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

40?? annyira nem értem, hogy miért van ez igy.Ennyi erővel mehetnék lassan biciklivel is :D persze az élmény nem ugyanaz, de hát nevetséges :S

hát akkor majd városban megyek annyival, aztán valami sima helyen, nem városban, meg megyek többel :)

2010. ápr. 24. 10:16
 3/10 anonim ***** válasza:
csak rendőr ne lásson, mert szemre is észrevehető, ha a simson 60-at megy...
2010. ápr. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ne parázzatok már így a rendőröktől.. trafi ha belő 100-al akkor nincs rendszánm és semmit nem tudnak vele kezdeni, hameg látod hogy utánnad jön és 70-nél kb megállít, helyszini bírságot ha akar adni akkor mond neki hogy nem fogadod el és bíróság elé viszed az ügyet, és a rendőr hagy a fenébe mert úgysincs bizonyítéka rá hogy mennyivel mentél..
2010. ápr. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igaz, végülis pofánver a rendőr, arra sincs bizonyíték :)
2010. ápr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
jólvan, akkor te ugyanúgy mennyél tovább az 50-eseddel, és reszkessél hogy megölnek ha átléped a 40-et -.-
2010. ápr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

első vagyok

én sem parázok emiatt.. cigók lelopták a km-órám a motorról parkolóból szóval rájuk kenem hogy miattuk nem tudom mennyivel megyek :D de azért általában nem eszetlenül száguldozok csak ahogy a forgalom megkívánja

2010. ápr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

megnyugtató olvasni, hogy egyetértetek velem :D :)

szóval tényleg hülyeség ez a 40km/h

és valóigaz, a rendőr nem sok mindent tehet, viszont nem tudom lenne-e bátorságom helyben megmondani a rendőrnek, hogy "elnézést, de nem fogadom el a büntetést, biróság elé viszem az ügyet" és hátha elenged :D

nem tudom hogy nézne ki ez egy lány szájából :P

2010. ápr. 24. 19:25
 9/10 anonim válasza:
én úgy tudom hogy 45 km/h az ami a segédmotornál van.
2010. ápr. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én is lány vagyok és kb ugyanúgy néznek rám miután a földútról kiugratok az aszfaltra mint egy fiúra.. ez már nem téma hogy milyen nem.. ugyanúgy meghúznak.. :D
2010. ápr. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!