Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez mitől lehet?

Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Az autó hátulja felől kopogó hang jön amikor átmegyek egy mélyedésen az úton... ha rossz úton megyek, olyanon ami hepehupás ott semmi hang nincsen, viszont ha átmegyek akár csak egy kis gödrön, hátulról tompa koppanó hang hallatszik... a csomagtartóból nem jöhet mert minden a helyén van és akkor ha beltérben lenne akkor minden rossz útfelületen csinálná nem csak a gödröknél. (minél mélyebb a gödör annál erősebb a hang).

2016. szept. 25. 21:42
 1/2 anonim válasza:
Rugó talán, mert a lengéscsillapító rossz úton is kopog. Milyen autóról van szó? Újabb vagy régebbi típus?
2016. szept. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam a pótkerék meg a deszka alátét kopogott... a poén, hogy nem ugrott be mi lehet. :D Aztán mikor kapcsoltam és felemeltem a szőnyeget világossá vállt. Rászorítottam a pótkerékrögzítő csavart meg beékeltem a deszkát és csend lett. :) Bár lehet neked tényleg vlm műszaki problémád lehet.
2016. szept. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!