Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada karburátor gond,2 es...

Lada karburátor gond,2 es torok nem megy. Hozzáértők márka társ segítségét várom?

Figyelt kérdés
Az van hogy 2107 es karbit tettem be, motor 1200 es amit egy fórumba ajánlottak azzal jobban megy mikor nyitna a 2 es torok nem húz rendesen 100 nál nem bír többel menni. A membrán fel megy kar is tehát a szelep nyit csak mégse megy fúvókák 112 150 150 150, ezeket már cseréltem 2105 fúvókákra azzal se megy mint ha a kettes torok nem adna porlasztást.

2016. szept. 22. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:

A problémád sajnos nem oldható meg, a 2107-es karburátor nem ezerkettes motorra való. Tudom mi a probléma, ugyan így megjártam én is. Az egyes kamra megfelelő, a kettes viszont olyan nagy, hogy a motor nem képes megfelelő sebességgel szívni a keveréket. Akárhogyan fúvókázod, állítgatod, nem lesz jó vele.

Egy megoldás van, ha megvan a régebbi karburátorod, leveszed az alját, amin a karok vannak, és rászereled a 2107-es-re, a kisebb furat miatt normálisan szívja a motor.

Átfúvókázni nem kell kisebbre, az úgy jó ahogy van, illetve az egyesbe a 150-es levegő helyett lehet egy 170-est tenni, és ahhoz egy 125-ös benzint. Így nem lesz dús a keverék, és jól húz.

2016. szept. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A problémád nem oldható meg, szerelés nélkül, így akartam előzőleg írni. :) Vagyis megoldható, csak munka van vele.
2016. szept. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod meg próbálom ahogy írtad mivel meg van az előző karbi. :) Ment a zöld kéz természetesen.
2016. szept. 23. 00:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!