Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki akarok íratkozni egy...

One18 kérdése:

Ki akarok íratkozni egy autósiskolából pénzem vissza adják?

Figyelt kérdés
Már a forgalmi óráknál járok befizettem a teljes összeget az oktatónak de ki akarok innen íratkozni mert túl lassan haladok alig vezetek hetente,és ha más oktatóval akarom letudni a többi órát másik autósiskolába akkor ez az oktató vissza adja a pénzem persze nem az összeset hanem amit nem vezettem le mert gondolom csak annyi járna vissza?
2016. szept. 18. 18:56
 1/4 anonim válasza:
A le nem vezetett órák díját visszafizetik, de lehet, hogy számolnak fel valamilyen költséget.
2016. szept. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem köszi!
2016. szept. 18. 19:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos el kell hogy szomorítsalak de nagyjából mindenhol ez van.Én már annak is örültem ha egyáltalán hetente 1 órát vezethettem. KB 3-4 hónap kellett mire le tudtam tenni a jogsit
2016. szept. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Haverom Áprilisba kezdte a tanfolyamot és Augusztusba kezébe volt a jogsi, heti 4 órákat vezetett,meg ahol most vagyok látom a naptárát ki hányszor van beírva és nem heti egyszer mennek csak nekem mindig ilyen péntek ill csütörtökre ad időpontot és ugye aki hétfőtől- szerdáig megy az persze hogy lefoglalja a helyeket,de ahová most mennék az ismerős álltal lenne szóval le tudnám hamar,meg ez az oktató szerintem arra játszik hogy megbukjak mert parkolni alig parkolok csak eljárkálok a városba és kész,parkolni vagy 2x parkoltam és levezettem már vagy 15 órát! Meg itt érdekes módon mindenki megbukik legalább 1x!
2016. szept. 19. 08:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!