Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel f astra cserélni akarok...

Opel f astra cserélni akarok rádiót melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

sziasztok


elhatároztam hogy rádiót szeretnék cserélni,de az Ebayröl akarok rendelni és kérdésem hogy 6 hangszóró van ugye bar a kocsiban és kérdés hogy melyik rádiót ajánlanátok ?

Linkeltem egy párat :


[link]


[link]


[link]


Mire kell figyelni ilyenkor mikor a kocsiba vásárolok ?


A válaszokat előre is köszönöm.



2016. szept. 9. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezekért a f000s szaa4rokért egy ft -t nem adnék!


Most szeretnék fejegységet venni, akkor gondolkozás nélkül ezt venném: [link]

2016. szept. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
fuhh ennyit azért nem tudok rászánni :D
2016. szept. 9. 19:32
 3/6 dirtboy ***** válasza:

inkább egy belépő szintű márkás fej mint ezek a hulladékok.

20 alatt már kapsz márkásat.

2016. szept. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, az 1. jól írta, inkább spórolj még egy kicsit és vegyél egy alap márkásat,

pl.: [link]


[link]


de Kenwood, Pioneer, JVC is jók és valóban 20 000 Ft-ból már egész komoly készüléket tudsz venni.

2016. szept. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

csak, hogy 20ért normális BT -s nem lesz, ő meg olyanokat nézet ötecerééé.

Kb. 25-30körül megy az UTE072-BT és az beléő szint, lassan 2éve az van nekem, sajnos akkor még nem létezett az általam linket verzió, pedig nem sokkal több +50eFt az még egy tank benzin se sajnos, 20eFt benzin kikocsikázik az ember 4óra alatt :(

2016. szept. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Auchanban 26 ezer a pioneer , nekem most az van az F astràban vettem az atu hangrendszeresnél egy àtalakitot azt a kàbel mària egyezett aztàn be raktam azt annyi szépen szol 6 max pioneer hangszoro a gyàriak helyén megy hàtul egy 1000wattos kenwood erősitő és egy mélylàda szépen szól a rendszer
2017. nov. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!