Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem megy?

Miért nem megy?

Figyelt kérdés
92-es 1.1 Fiat uno, benzines. Hengerfejes volt, ossze lett rakva, minden tömítés szimering, szűrő, szij, gyertya ki lett cserélve. Hengerfej síkra koszorultetve. Elvileg minden működik, alapjarat egyenletes, de indulásnál (hiaba a lassu kuolung) elfogy az erő, ehalkul a motor es csigalassúsággal elkezd gurulni, hiaba adok tobb gázt (padlóig). Aztan hirtelen elkezd pörögni a motor es kilő.Viszont ha elobb nagyon felporgetem a motort es ugy engedem fel a kuplungot akkor csikorgó kerekekkel indulok. Mi lehet a baj?

2016. szept. 14. 11:36
 1/6 veterán vas ***** válasza:
Nézd meg a porlasztót. Ha jó a benzinszint, akkor vagy az átmeneti fúvóka(és a hozzá tartozó akna) van eldugulva, vagy a gyorsító körül keresgélj. Pipacső behorpadva/megtörve, vagy az alatta levő rugó, záró-golyó sérülhetett.
2016. szept. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem az az autó injektoros:)
2016. szept. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Injektoros :)
2016. szept. 14. 14:03
 4/6 veterán vas ***** válasza:
Nem tudom, mikor lehetett a váltás injektorra, de az biztos, hogy 90-ben gyártott porlasztós Uno-hoz a tulaj üzletben vásárolt javítókészletet, amiben az említett gyorsító csövecske is volt(szerencsére) Ha a Te autód injektoros, akkor az előző válaszom passz.. :D
2016. szept. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 JulesTS ***** válasza:
Nezzetek meg, hogy a vezerles nem-e lett elrakva egy foggal!
2016. szept. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, azt elfelejtettem mondani, biztos hogy odébb van rakva, mert ha a gyári beallitason van, nem indul be az autó. 2 foggal kellett odébb raknia..

Még kiegészítem a tapasztalatot azzal, hogy ha meleg a motor, akkor jol mukodik,de hideg motornál most reggelente produkálja ezt, tovabba egy új dolog: Amig hideg a motor, megyek vele egy kicsit, megallok egy lámpánál, akkor ciklusosan működik, először elkezd kicsit kohécselni, majdnem lefullad, majd felporog es ez ismétlődik, de ha már meleg akkor egyenletes az alapjarat.

2016. szept. 16. 09:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!