Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Renault Thalia-t (Symbol-t),...

A Renault Thalia-t (Symbol-t), miért csak a keleti blokknak gyártják és miért nem lehet nyugatra kapni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
A Symbol az új Thalia, nemde? :)
2010. ápr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én láttam idehaza is új Dáliát...
2010. ápr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem is vagyunk nyugat...
2010. ápr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, az új Thalia csak Lengyelországban, Szlovákiában, Csehországban és Magyarországon kapta ezt a nevet. Mindenhol máshol (Oroszország, Törökország, régi szovjet tagköztársaságok, Argentína és még rengeteg fejlődő ország stb...) a Symbol névvel. Viszont érdekelne, hogy pl. Ausztriában miért nem lehet kapni? Meg a név sem igazán egyértelmű, hogy itthon miért nem a Symbol nevet kapta, hiszen ugyan az, ami pl. Romániában kerül az utakra. De van még érdekesség, amit tudok, hogy pl. az Orosz piacra automata sebváltóval is lehet rendelni, viszont itthon ilyenre nincs mód. Ezt sem értem. De maradjunk az alap kérdésnél.
2010. ápr. 22. 20:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószínű,hogy nyugaton a Thalia árából jobb minőségű és/vagy jobban felszerelt autót lehet kapni,ott nem akarják vagy nem tudják annyival olcsóbban adni, hogy megvegyék , de itt ahol egy nyamvadt vw polóért és hasonló autókért van pofájuk 3-4 milliót elkérni, itt még megél a thalia,hisz ezeknél olcsóbb.
2010. ápr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez sajnos nem igaz, ugyanis Ausztriában minden autó drágább legalább 5 %-kal, mint Szlovákiában, vagy Magyarországon. Nézhetjük az alsóbb kategóráktól (Dacia) a felsőbbekig (Mercedes, BMW stb...)
2010. ápr. 23. 08:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen valóban drágább Ausztriában, viszont ott 1000 euró / hó a minimálbér
2010. ápr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hozzátenném, hogy Tunéziában Clio név alatt futnak...Amugy nekem nem hiányzik, hogy itthon is legyen pl automata...meg egyáltálán nem hiányzik nekem a Thalia, de ez egyéni vélemény!!!
2010. ápr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!