Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell termosztátot...

Hogyan kell termosztátot cserélni?

Figyelt kérdés

1995ös Fiat chincochento.

aztmondják csak házzal együtt lehet.



#csere #fiat #termosztát #chincochento
2016. szept. 8. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
54%

Elviszed szerelohoz es kicsereli.


Esetleg csere nelkul megjavitja telefonon keresztul tihanyi, gyurcsok, bubu josno, odin fopap.

2016. szept. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
56%

-Jó napot kívánok, X Y vagyok, időpontot szeretnék kérni egy termosztát cserére. Fiat Chinquecento, 1995-ös évjárat, xxxxxx motorkódú, alvázszámot mondjak a könnyebb alkatrészrendeléshez? ...Mi az, hogy nem biztos hogy termosztát hiba... értem, ha forralja a vizet, akkor lehet hogy hengerfejes? Miért beszél butaságot szerelő úr, nem értek hozzá, de minden autónak van hengerfeje, hát persze hogy az enyém is hengerfejes... Pimasz alak, hogy mer sértegetni, mi az hogy azt sem tudom mit beszélek? Igenis értek, majd én megmutatom, kicserélem otthon...


És itt jön a gyakorikerdesek.hu kérdésefeltevés.

2016. szept. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!