Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi, BMW vagy Mercedes?...

Audi, BMW vagy Mercedes? Nektek mi a sorrend?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 16:09
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Mindenképp: Mercedes-Benz,BMW,Audi.
2010. máj. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
AUDI, merci, bmw
2010. máj. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
BMW, BMW, BMW, AZTÁN A Mercedes, az audi meg esetleg ha hó miatt baj van...
2010. máj. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
56%
Háát... ez itt a baj Magyarországon, hogy a jó kocsik nálunk semmit sem jelentenek csak vesszük őket mert "hú de jól megy" meg "hú de jól néz ki" alapon. Nyugaton ez egészen máshogy van és azt a példát kéne követni nekünk is. Ott a BMW azoknak az autója akik parasztok. Mármint NEM ROSSZ ÉRTELEMBEN, hanem abban az értelemben, hogy földet művelnek vagy saját gazdaságuk van. Aztán a Mercedes azoké akik már letettek valamit az asztalra, tehát általában nyugdíjasok veszik, azok közül is inkább azok akik orvosok, ügyvédek stb-k voltak. Az Audi az azoknak az autója akik magas beosztásban vannak és még mindig dolgoznak, illetve azok veszik akik a legjobbat akarják, hiszen szerintem az Audi a legjobb mivel mindenből csinál egy kicsit és nem egy dologra megy rá. Pl: nem csak kényelem vagy motor vagy biztonság, hanem mindenre... Aki nem így gondolja azt is tisztelem és nem szólom meg, mert lehet, hogy neki az Audi nem vált be és a BMW az amit szeret. De egyet azért szögezzünk le!!--> Aki még soha életében nem ült Merciben vagy Audiban az ne istenítse a BMW-t, mert nem tudja mivel összehasonlítani. (Nyilván akire nem vonatkozik az ne vegyen magára SEMMIT abból amit írtam!)
2010. máj. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:

Legelső hozzászólók egyike: "Volvo, Lexus, Honda

Ezek pont a legócskább, legsz@r@bb roncsok!

Szégyelheti magát az, aki ILYENNEL jár! D"


Már nem azért de ITT nem ezt volt a kérdés!! Egyébként pedig azért ezeket az autókat ne igen hasonlítsd a kérdésben leírtakhoz, főleg a Volvot meg a Hondát NE. A Lexus még úgy ahogy, bár nekem nem jön be mert az utóbbi években akkora tömegautó lett, főleg Amerikában bár Magyarországon is van épp elég. A Volvo pedig már ne is haragudj de szerintem női kocsi. Végtelenül egyszerű. Állíts egymás mellé egy V70-est meg egy BMW 5 Touring-ot vagy egy Audi A6 Avant-ot háát ha neked tetszik amit látsz...

Volvo v70: [link] ; [link]


Audi A6 Avant: [link] ; [link]


BMW 5 Touring: [link] ; [link]


Emelett pedig ne is beszéljünk a belsőről.

( Nem akartalak leszólni de mivel te is leszólsz minket ezért valahogy kijött belőlem )

2010. máj. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
Bocsi rosszatt linkeltem. A hondás épp az előzőt szólta le, de akkor is!! Szóval mégegyszer bocs...
2010. máj. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Látod, én szerencsés vagyok, mert mindhárom márkát hajtottam és pont emiatt alakult ki a véleményem!Ha valaki mindennek megpróbál megfelelni, a végeredmény sosem lehet profi!Hogy akarsz úgy sportos lenni, hogy lakkcipőben állsz neki focizni?Hogy akarsz úgy lazulni, hogy az öltönykabát be van gombolva?Hogy akarsz úgy megfelelni, hogy mindenből egy picit?A Mercedes ráhajtott a kényelemre.Ergo, a BMW komfort üléseit dicsérték mégis az össze hasonlító teszten.De ez egy soha véget nem érő ostoba, elfogult vita!Ha annyi pénzem lenne, mindháromból lenne egy egyforma lóerős sportvas és akkor igazán le tudnám írni, mi a különbség és melyik miben jobb-rosszabb a másiknál!
2010. máj. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Fülünyúl válasza:

Mercedes, BMW, Audi


A sorrendet főleg a külső határozta meg nálam, mivel nagy technológiai különbségek nincsenek, mindegyik elég nívós márka és igyekszik jól felszerelt, modern és biztonságos autókat gyártani. A BMW nálam azért is szorul második helyre mert nem szimpatizálok azzal a filozófiájával, hogy sportkocsi szerepet akar erőltetni a 4 ajtós családi autóira is, és nem látom értelmét annak hogy egy ilyen autó 1 mp-el jobban gyorsuljon 100-ra. Egy kicsit nálam ez hivalkodás érzetét kelti.

2010. júl. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
A BMW az első az biztos
2011. okt. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!