Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Mercedes-B...

Mi a véleményetek a Mercedes-Benc C200 CDI-ről? Megszabad venni használatan? 2001es évjáratú. Milyen motor ez a CDI van olyan megbízható mint egy TDI?

Figyelt kérdés
Válaszaitok előre is köszönöm!

2016. aug. 28. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Közel nem olyan megbízható. Legalábbis ha sok a kilométer benne. A porlasztócsúcsok vacakolnak benne. A gyári horror drága, ha meg felújítottat veszel, az nem fogja sokáig bírni. Illetve pucolgatják ultrahanggal, de az vagy 5000km-t megy vagy 30000-t, előre senki sem tudja.

Haver már maradt ott félúton lipcsénél az egyel nagyobbikkal.

Meg azt hiszem ezek nagyon rozsdásodnak, mert remek környezetkímélő vizesbázisú festéket alkalmaztak.

2016. aug. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És a 270CDI is ilyen nyűgös?
2016. aug. 28. 21:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Azt dicséri, de nem szabad elfelejteni, hogy abban is a porlasztócsúcsok drágák.

A kasztni meg ugyanaz.

Én lehet valami benzineset néznék, bár gondolom hosszabb utakra kéne és nem véltlenül akarsz dieselt.

Amúgy neki 220 cdi volt, e-klasse, kicsit öregebb, az 400 ezer felett kezdett vacakolni. Szóval nagyon nem mindengy milyen öreg alkatrészek vannak benne. Maga a motor az örök élet, csak a közös nyomócsöves cucchoz drága minden.

2016. aug. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül kell a dízel csak azért ne fogyasszon 10l-t. És valamelyik más márkából mit ajánlanál? Amik azoba jönnek:merci, bmw, audi. Lehet dízel benzin, de valami megbízható jó autót szeretnék!
2016. aug. 28. 21:43
 5/9 anonim ***** válasza:

Ugyanennek a havernak egy első A/, 2.5-őse van. (ha nem tévedek, asszem avant, az amit most a rulettkerékben piszkálnak)

Azzal nagyon elégedett volt. Nekem BMW-m van, az csak annak éri meg aki szereti azt hogy minden kis hibát jelent, és szeret az meber maga rácsatlakozni és diagnosztikázni, akkor jó. Én szeretem, de annak nem javaslom, aki csak megbizható autót akar á-ból b-be.

2016. aug. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2016. aug. 28. 22:27
 7/9 Johnny Bravo ***** válasza:
A w203-as szeria főleg az első darabok amit te is szeretnél,igazi hitvány szutykok!Semmilyen motorral nem ajanlom,mindegy hogy dízel vagy benzin!Ugy rohadnak mint annak idejen a telepi daciak!Menekülj tőle!A c200 amugy is egy lom motor,meg a 270cdi hagyjan!De ezekkel is mind az a problema hogy annyi km van bennuk mint Gagarin urhajojaban!
2016. aug. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én sok pozitiv visszhangot hallok a 220 CDI-kről. Persze az is elromolhat, sőt, néha a TDI is elromlik sajnos.

A Mercedes CDI motorjai is elég megbizhatóak, ha már nem is a legjobbak. Egy gond van a Mercikkel: ehhez a márkához a legdrágább minden. Tehát egy kisebb hiba is fájni fog, amennyit költeni kell egy CDI-nél egy kisebb hibára, annyiból egy TDI-n elvégzel egy fél motorgenerált.

2016. aug. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 4165SLT ***** válasza:
Nagy eséllyel volt taxi. A 220-as kevésbé. Ha venni kell egy adagolót meg 4 porlasztöt nem biztos, hohy olcsóbb, mint egy nagynyomású meg a 4 injektor. A 270 jó. Sprinter 316cdi 1008000km-el. A turbó állítórésze volt takarítva. Szerintem ez a tűrhetőtől jobb. :)
2016. aug. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!